ماجرای حمله به الهام چرخنده چه بود؟ +عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 57280
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷
شاخص : برخی از سایت های خبری روزهای گذشته مدعی شده بودند که به الهام چرخنده در مشهد حمله شده است و وی در اثر این حمله دچار جراحت شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص،  روز گذشته یک پایگاه خبری استانی در مشهد در خبری مدعی شده بود که الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون که به مشهد سفر کرده است مورد سوء قصد قرار گرفته است. مشهد پیام در خبر خود آورده بود: یک فرد نزدیک به الهام چرخنده در مشهد مقدس بابیان این‌که فرد ضارب یک موتورسوار بوده که از صحنه گریخته است، گفت: خوشبختانه الهام چرخنده در این حادثه دچار شکستگی نشده و از بیمارستان مرخص شد. از طرفی عکسی از این بازیگر در شبکه های اجتماعی منتشر گردید که ادعا می شد پس از حمله به وی در مشهد گرفته شده است.

اما امروز الهام چرخنده  با تکذیب ادعای سوء قصد به وی به فارس گفته است:  کاملاً در صحت هستم و کماکان در حیرتم که این شایعات چطور و با چه نیتی منتشر می‌شوند؟! اینجا شور و حال بسیار خوبی در همه مردم است و جای همه عزیزان در این جوار نورانی خالی است.در جوار صحن امام رضا(ع) هستم و هیچ سوءقصدی به بنده نشده است.از جایی که خیلی از عزیزان ناراحت و نگران شدند، می‌گویم کسی که شب میلاد حضرت علی(ع) در جوار حضرت رضا (ع) باشد، ایمن است.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:فرهنگ نیوز

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار