ایران جانبی

» ماجرای حمله به «علیرضا افتخاری» تشریح شد
کد خبر: 188128
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۸:۴۸
از سوی پلیس قزوین؛
شاخص : ماجرای حمله به آقای افتخاری صحت ندارد و این خواننده کشورمان نیز شکایتی از این اتفاق نداشتند و پس از خاتمه نزاع پیش آمده با همراهان خود راهی تهران شدند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، در پی انتشار خبر حمله به علیرضا افتخاری خواننده محبوب کشورمان این اتفاق از سوی پلیس قزوین مورد بررسی قرار گرفت.

طبق بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد امروز ساعت ۱۳:۳۰ پس از اتمام برنامه کنسرت خود در شهرستان تاکستان حین برگشت به سمت تهران، در مسیر متوجه درگیری عده‌ای در منطقه آراسنج بوئین زهرا می‌شود و برای وساطت وخاتمه دادن به این درگیری از خودروی خود پیاده شده و بایکی از همراهانش به محل نزاع نزدیک می‌شود.

گفتنی است،حین وساطت، ضربه ای از سوی یکی از طرفین دعوا به صورت این خواننده کشورمان برخورد که منجر به مصدومیت جزئی در صورت وی می‌شود که پس از این اتفاق، فردی که همراه آقای افتخاری بودند با ۱۱۰ تماس گرفته و ماجرا را گزارش می‌دهد که با حضور نیروی انتظامی در محل درگیری، نزاع خاتمه می‌یابد.

قابل ذکر است ماجرای حمله به آقای افتخاری صحت ندارد و این خواننده کشورمان نیز شکایتی از این اتفاق نداشتند و پس از خاتمه نزاع پیش آمده با همراهان خود راهی تهران شدند.

انتها پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار