ایران جانبی

» ماجرای مسافرکشی اتوبوس تیم ملی در قزوین چه بود؟
کد خبر: 191133
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲:۴۲
شاخص : مشاور رییس فدراسیون فوتبال گفت: مسافرکشی اتوبوس تیم ملی در قزوین صحت ندارد.

به  گزارش شاخص، تصویری با عنوان مسافرکشی اتوبوس تیم ملی در قزوین از روز گذشته در فضای مجازی دست به دست می‌شود و موجی از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دنبال داشته است، ولی به گفته مسئولان واقعیت چیز دیگری است.

تصویر اتوبوس تیم ملی فوتبال با آرم خاص خود در حال تردد در آزاد راه قزوین به تهران، زیر پل دانشگاه آزاد اسلامی برداشته شده و در فضای مجازی با عنوان مسافرکشی اتوبوس تیم ملی منتشر شده است.

ماجرای اتوبوس تیم ملی در قزوین چه بود؟

شاید یکی از دلایلی که موجب تعجب مردم از مشاهده این اتوبوس در قزوین شده سابقه نداشتن حضور اتوبوس تیم ملی در قزوین باشد.
این در حالی است که شاید این اتوبوس بار‌ها در جاده‌های ارتباطی استان حضور یافته، ولی کسی به آن توجهی نداشته است، اما این بار شایعه مسافرکشی با آن تعجب بسیاری را برانگیخته است.

تکذیب خبر مسافرکشی اتوبوس تیم ملی در قزوین

این شایعه بلافاصله واکنش مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون فوتبال را در پی داشت.

امیر مهدی علوی در این خصوص گفت: بحث مطرح شده پیرامون اینکه عده‌ای با اتوبوس تیم ملی مسافرکشی می‌کنند، به هیچ وجه صحت ندارد و این خبر در اساس دروغ است.

وی اضافه کرد: اتوبوس تیم ملی هفته گشته برای انجام امور تیم ملی فوتسال امید راهی تبریز شد و در تمامی مسابقات در کنار تیم بود، این اتوبوس و راننده‌اش به تمامی تیم‌های ملی سرویس می‌دهد و به طبع بعد از پایان بازی‌ها به تهران بازگشته است.
علوی تاکید کرد: این اتوبوس در مسیر بازگشت برای اینکه ۲ یا سه بازیکن را به شهر‌های خود برساند به قزوین رفت و سپس بلافاصله به تهران برگشت.

ادعای مسافرکشی اتوبوس تیم ملی در قزوین صحت ندارد

مسئول پروژه‌های عمرانی و مشاور رئیس فدراسیون فوتبال نیز در این خصوص گفت: اتوبوس تیم ملی برای اعزام تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال به تبریز مورد استفاده قرار گرفته بود.

سعید دقیقی افزود: این تیم در راه برگشت به تهران سهند رضاپور بازیکن قزوینی این تیم را در قزوین پیاده کرده و بقیه بازیکنان را به تهران انتقال داده است.

وی گفت: ادعای مسافرکشی اتوبوس تیم ملی در قزوین صحت ندارد و باید منتشر کنندگان چنین ادعایی به رسالت‌های اخلاقی و دینی پایبند و متعهد باشند.

برخی با شیطنت به دنبال اخلال در برنامه‌های فدراسیون هستند

رئیس هیأت فوتبال استان قزوین نیز در این خصوص گفت: برخی با انتشار چنین اخباری به دنبال شیطنت هستند و باید به عواقب این نوع کار‌های خود آگاه باشند.

حسین باجیوند افزود: فدراسیون فوتبال با برنامه ریزی‌های خود قصد تسهیل در زندگی جوانان ملی پوش را دارد و نباید برخی با شیطنت‌های خود جلوی این برنامه‌ها را بگیرند.

وی اضافه کرد: اتوبوس تیم ملی برای اعزام اعضای تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال به تبریز مورد استفاده قرار گرفته بود و در راه بازگشت رضاپور بازیکن قزوینی این تیم را در قزوین پیاده کرده که اقدامی بسیار مطلوب است.

این مسئول گفت: این اقدام فدراسیون موجب شده است که هزینه‌ها و خطرات بسیاری از تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال دور شود و باید قدردان این اقدامات فدراسیون باشیم نه اینکه با انتشار شایعاتی جلوی اجرای آن‌ها را بگیریم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د
منبع: yjc

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار