ماجرای کلاهبرداری از رانندگان تاکسی به نام سرهنگ بازنشسته ناجا - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95353
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
شاخص : مردی که به نام سرهنگ بازنشسته ناجا اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش شاخص نیوز، چهارم اسفند ماه در پی تماس شهروندان خیابان نبرد شمالی با سامانه پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ ، مبنی بر حضور تبهکاری که به نام  پلیس کلاهبرداری می‌کند، بلافاصله اکیپیی از ماموران کلانتری سلیمانیه به محل اعزام می‌شوند.

پس از حضور ماموران ، فردی به واحد گشت کلانتری مراجعه و اظهار داشت: حدودا یک هفته پیش مرد میانسالی به عنوان مسافر سوار کردم ، وی در طول مسیر خودش را سرهنگ بازنشسته ناجا معرفی کرد و گفت که می‌تواند خلافی خودروام را صفر کند و بابت این کار نیز ۲۵۰ هزار تومان از بنده گرفت.

در ادامه یکی از شهروندان نیز به ماموران مراجعه کرد و گفت: متهم از بنده نیز ۳۰۰ هزار تومان پول دریافت کرده که خلافی ماشینم را صفر کند.

ماموران سریعا متهم را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند که در تحقیقات پلیسی مشخص شد که مرد خلافکار با غصب عنوان سرهنگ ناجا اقدام به فریب و کلاهبرداری از مردم می‌کرده است.

سرهنگ رضا بستو رئیس پلیس پیشگیری تهران با اعلام این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: تا کنون ۱۶ نفر از مالباختگان شناسایی شده‌اند و برای شناسایی سایر مالباختگان متهم در اختیار ماموران پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار