مادر شهید روشن: به عنوان اعتراض در جشن تقدیر از خانواده شهدای هسته‌ای شرکت نکردیم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58614
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۴
شاخص : مادر شهید احمدی روشن با بیان وهین‌ها و تحقیرهایی که شنیده است، گفت: چه کسی گفته که ما خانواده شهدای هسته‌ای از دستاوردهای هسته‌ای دفاع نکرده‌ایم؟ حتی توهین و تحقیر هم شنیده‌ایم.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، صدیقه سالاری چهارشنبه شب در همایش «همدلی هسته‌ای در سایه عزت و اقتدار ملی» در تالار ابن سینای مشهد اظهار داشت: آن روز که به انرژی هسته‌ای دست یافتیم روز میمون و مبارکی بود اما روز نامبارک برای مردم ما روزی بود که تعلیق را قبول کردیم.

وی با بیان اینکه وقتی می‌بینم جوانان ما پیرو ولایت فقیه هستند، بسیار خوشحال می‌شوم، افزود: در مدت دو سالی که تعلیق بودیم، مصطفی ساکت نبود و همه چیز را فراهم کرد تا بعد از تعلیق کار خود را انجام دهد، او مملکت خود را دوست داشت و باوجود اینکه بازار کار برایش فراهم بود به سایت نطنز رفت زیرا فهمیده بود که حضرت آقا نظر خاصی به این مسئله دارند.

وی ادامه داد: دشمنان در هر صنعتی که ما را تحریم کردند به پیشرفت دست پیدا کردیم پس نباید از اهرم فشار و تحریم دشمنان هراسی داشته باشیم.

مادر شهید احمدی روشن عنوان کرد: بی‌تردید اگر در صنعت هسته‌ای پیشرفت داشته باشیم در سایر صنایع نیز وابسته نخواهیم بود، اکنون دو سال از شروع به کار دولت یازدهم می‌‌گذرد و این دولت خود را مشغول مذاکره با غرب کرده و فکر می‌کند که دشمنان در آن سوی مرزها برای ما دل می‌سوزانند، مگر در این ۳۷ سال که از عمر انقلاب می‌گذرد آنها به ما کمک کرده‌اند بنابراین باید مراقب منافع ملی باشیم و بدانیم که کشورهای منطقه چشم امیدشان را به ما دوخته‌اند.

سالاری یادآور شد: ما هرگز نباید به دامن آمریکا برگردیم چرا که در مقابل کشورهای منطقه هم وظیفه داریم و باید جوابگوی آنها هم باشیم.

وی در ارتباط با دفاع از دستاوردهای هسته‌ای که با تلاش و مجاهدت شهدای هسته‌ای به دست آمده، گفت: چه کسی گفته که ما خانواده شهدای هسته‌ای از دستاوردهای هسته‌ای دفاع نکرده‌ایم؟ حتی توهین و تحقیر هم شنیده‌ایم.

مادر شهید احمدی روشن افزود: ما به عنوان اعتراض در جشن تقدیر از خانواده شهدای هسته‌ای شرکت نکردیم.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:فارس

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “مادر شهید روشن: به عنوان اعتراض در جشن تقدیر از خانواده شهدای هسته‌ای شرکت نکردیم”

  1. فرزند شهید گفت:

    خواهش می کنم از شهید به عنوان ابزار استفاده برای مطرح کردن خود استفاده نکنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار