ماشین لباس‌شویی جان پیرزنی را از مرگ نجات داد + تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87960
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۴
شاخص : پس از انفجاری که به نظر می‌رسد در اثر گاز رخ‌داده باشد، خانه ای در ولوِر همپتون کاملا تخریب شد اما صاحب‌خانه به لطف ماشین لباس‌شویی جان سالم به دربرد.

شاخص نیوز: طبق گزارش آتش‌نشانان پس از انفجاری که به نظر می‌رسد در اثر گاز رخ‌داده باشد، خانه‌ی پیرزن ۷۳ ساله کاملاً تخریب شد اما صاحب‌خانه به لطف ماشین لباس‌شویی جان سالم به دربرد.پس از این انفجار خانه‌ی خانم وندی ایوب به تلی از آوار تبدیل شد. در حال حاضر نیز وی به خاطر جراحت، کبودی و شکستگی مچ در بیمارستان وُلوِرهمپتون بستری است.

ماشین لباس‌شویی جان پیرزنی را از مرگ نجات داد + تصاویر

خدمات اورژانس منطقه اندکی پس از ۸ صبح روز دوشنبه در محل حادثه در جاده‌ی پِن حاضر شدند. مأمورین آتش‌نشانی این بانوی سالخورده را در حالی پیدا کردند که در فضای مابین دیوار و لباس‌شویی پناه گرفته و وزن بقایای سقف و طبقه بالا هم روی لباس‌شویی افتاده بود. به خاطر نزدیکی آوار به مصدوم، مأمورین آتش‌نشانی و نیروی‌های امدادی بیمارستان بدون دخالت هرگونه ابزار کمکی برقی و با دست‌خالی حدود ۹۰ دقیقه تلاش کردند تا مصدوم را از میان خرابه‌ها آزاد کنند.

سخنگوی آتش‌نشانی وِست میدلند می‌گوید: با توجه به میزان تخریب ملک این خانم فوق‌العاده خوش‌شانس است که صدمات جدی‌تری به وی وارد نشده است.

ماشین لباس‌شویی جان پیرزنی را از مرگ نجات داد + تصاویر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار