متخلفین چهارشنبه آخرسال تا پایان تعطیلات نوروز مهمان پلیس خواهند بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97003
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۵:۵۰
فرمانده نیروی انتظامی استان:
شاخص : فرمانده نیروی انتظامی استان با هشدار به هنجارشکنان چهارنبه سوری گفت: کسانی که در این شب تخلفی  داشته و بخواهند با هنجارشکنی نظم شهر را برهم بزنند طبق هماهنگی با مقامات قضایی بازداشت و تا پایان تعطیلات نوروز مهمان پلیس و  دستگاه قضا خواهد بود. 

سردار مهدی محمودی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به رعایت اصول ایمنی و تدابیر اتخاذ شده برای چهارشنبه سوری اظهار کرد: عواقب و خطرات شب چهارشنبه آخر سال علاوه بر معظلات اجتماعی برای خود فرد و خانواده‌شان دردسرساز خواهد بود.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به کنترل و نظارت بر فروشندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه اذعان داشت: طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از افرادی که در گذشته به توزیع و فروش مواد محترقه می‌پرداختند  تعهدی مبنی بر عدم توزیع و فروش مواد محترقه صورت گرفته است.

وی با تصریح بر اینکه گشت‌های نیروی انتظامی در معابر و خیابان‌های عمومی در حال کنترل وضعیت شهر هستند، خاطرنشان کرد: افزایش استقرار نیروهای پلیس به صورت محسوس و نامحسوس نیزدر سطح شهر وجود دارد.

این مسئول با درخواست از والدین برای مدیریت فرزندان خود؛ گفت: با تلاش پلیس برای کنترل و نظارت جهت امنیت مردم؛ شهروندان نیز باید همکاری لازم را داشته تا بتوانیم شب خوب و بدون  حادثه ای داشته باشیم.

محمودی در ادامه گفت: در چهارشنبه آخر سال خودروهایی که بخواهند با راه بندان، ایجاد آلودگی صوتی و انجام حرکات نامتعارف در سطح شهر برای مردم مزاحمت ایجاد کنند را تا پایان تعطیلات نوروز توقیف و با شخص متخلف برخورد خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی هشدار داد: کسانی که در این شب متخلف شناخته شوند و بخواهند با هنجارشکنی و عدم رعایت قانون نظم شهر را برهم بزنند طبق هماهنگی با مقامات قضایی بازداشت و تا پایان تعطیلات نوروز مهمان پلیس و دستگاه قضا خواهد بود.

وی در پایان با بیان اینکه پلیس به دنبال ایجاد آسایش برای مردم است، خاطرنشان کرد: مردم می‌‌توانند در صورت مشاهده هرگونه رفتار مشکوک با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته تا همکاران ما در اسرع وقت  با متخلف برخورد کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار