متقاضیان خرید مسکن مهر مراقب کلاهبرداران باشند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97263
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶
مدیر مسکن و ساختمان استان:
شاخص : مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوين گفت: متقاضیان خرید واحدهای مسکونی مسکن مهر جهت جلوگیری از کلاهبرداری پیش از هر گونه خرید و فروش از صحت آن اطمینان پيدا كنند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، علی محمدپورکریم با تاکید بر هوشیاری متقاضیان خرید مسکن مهر اظهار کرد: متقاضیان خرید واحدهای مسکونی مسکن مهر جهت جلوگیری از کلاهبرداری پیش از هر گونه خرید و فروش از صحت آن اطمینان پیدا کنند.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین تصریح کرد: متقاضیان علاوه بر کسب اطمینان از صحت و اصالت مدارک، وضعیت پرداخت اقساط و دیون معوقه واحد مسکونی را جویا شده و پس از بررسی جوانب اقدام به خرید و فروش کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در ساختمان فلسطین اداره کل راه و شهرسازی محلی با عنوان معاملات ثانویه پیش بینی شده که خریداران پس از مراجعه به بانک و اخذ نامه، می توانند با مراجعه به این واحد برای ثبت خرید و فروش واحدهای مسکن مهر اقدام کنند.

محمدپور همچنین اعلام کرد: با توجه به دستورالعمل ابلاغی هیئت وزیران، ثبت نام تعدادی از واحدهای مسکن مهر با شرایط ویژه جهت واگذاری به واجدین شرایط آغاز شده است.

وی در ادامه افزود: کلیه این واحدها دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد هستند که با تسهیلات بانکی ۳۰ میلیون تومانی کم بهره ویژه مسکن مهر در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار