متهم این روز‌های پرسپولیس شفاف سازی کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 153069
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
شاخص : مدیرعامل سابق تیم فوتبال پرسپولیس به خبر‌هایی مبنی بر گمشدن ۶۱ میلیارد تومان در این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش شاخص، علی اکبر طاهری مدیرعامل سابقباشگاه پرسپولیس شب گذشته «دوشنبه» در برنامه نود نسبت به خبر‌هایی مبنی بر گمشده مبلغ ۶۱ میلیارد تومان و هزینه‌هایی که حسین هدایتی برای این این تیم کرده است، واکنش نشان داد.

طاهری: در مورد پرونده گولچ اخلاق زیر پا گذاشته شد

علی اکبر طاهری در مورد پروند گولچ و طلب ۲۰۰ هزار یورویی این بازیگن که گفته می‌شود حسین هدایتی این مبلغ را کامل تحویل مسئولان باشگاه پرسپولیس داده است، گفت: در ارتباط با پرونده گولچ جای تاسف دارد، اخلاق به جایی برسد که برخی افراد مطالب غیر واقعی بیان می‌شود، دوستان باید در آن دنیا پاسخگوی حرفهایشان باشند. هواداران زیادی به ما کمک کردند که برخی از آن‌ها علاقه‌ای به رسانه‌ای شدن نامشان نداشتند. باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت کشتی گیرانش به پرداخت حدود یک میلیارد تومان محکوم شده بود که قرار بود هدایتی خرج این تیم‌ها را بدهد که این امر اتفاق نیفتاد. سند شماره ۲۰ باشگاه پرسپولیسنشان می‌دهد ۲۰۰ هزار یورو مذکوری هدایتی در مورد آن ادعا می‌کند به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شده است. هدایتی چند ماه پیش از تاریخ یک تیرماه تعهد کرد ۳۰ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان جدید را پرداخت می‌کند.

هدایتی: مبلغ قرارداد گولچ را کامل پرداخت کردم

حسین هدایتی هم در تماس با برنامه ۹۰ در پاسخ به صحبت‌های مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: باید از زحمات طاهری برای پرسپولیس تشکر کنم. در تاریخ یک تیر من حامی مالی پرسپولیس نبودم، اما طاهری، ترکاشوند و خبیری گفتند گولچ بازیکن باکیفیتی است و در آسیا به قهرمانی رسیده است؛ بنابراین اگر در شب یک تیر ۲۰۰ هزار یورو پرداخت نشود، نمی‌توانیم این بازیکن را جذب کنیم. من برای هر بازیکن به صورت جداگانه پول می‌دهم و برای گولچ هم ۲۰۰ هزار یورو پرداخت کردم. اما تنها ۳۰ هزار یورو به او پرداخت شده است. ۱۷۰ هزار یورو کجا رفت؟ مردم به من ایراد می‌گیرند چرا بی حساب و کتاب به تیم محبوبم پول داده ام؟

هدایتی: فقط ۴۰۰ میلیون از ۷۰۰ میلیون تومان بابت قرارداد وحیدامیری پرداخت شد

هدایتی خاطرنشان کرد: برای وحید امیری ۷۰۰ میلیون به باشگاه دادم، اما تنها ۴۰۰ میلیون به امیری پرداخت شده است. کسی را متهم نمی‌کنم، اما امیدوارم ۳۰۰ میلیون بعدی به حساب پرسپولیس واریز شده باشد.

گفتنی است این پول در آخرین ساعات یکم تیرماه ۱۳۹۵ به ترکاشوند تحویل داده شده و مسئولان باشگاه پرسپولیس صبح دوم تیر با گولچ قرارداد بسته اند.

طاهری: کهولت سن و گرفتاری قبلی هدایتی به او فشار آورده است

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه به نظر می‌رسد کهولت سن و گرفتاری قبلی هدایتی به او فشار آورده است. ما پول‌ها را دادیم و سند زدیم. ۲۰۰ هزار یورو پول هدایتی تبدیل به ریال شد و به حساب پرسپولیس رفت. سال مالی باشگاه از یک تیر تا سی و یکم خرداد سال بعد است؛ برای فصل ۹۴-۹۵ و دوره بعدی آن (لیگ شانزدهم) نمونه‌های مالی و حساب‌رسی بسته بندی شده و اسناد هم موجود است. فرآیند مالی باشگاه پرسپولیس از سال ۹۴ مشخص است.

طاهری درباره ادعای حسین هدایتی مبنی بر اینکه مسئولان سابق باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد با وحید امیری از او ۷۰۰ میلیون پول گرفته اند، اما تنها ۴۰۰ میلیون به این بازیکن داده اند، تصرح کرد: هدایتی در ضیافت ناهار گفت: ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان جدید را می‌دهم و ترکاشوند هم ۷۰۰ میلیون تومانی که از هدایتی گرفته بود به وحید امیری تحویل داد و کمتر از آن پرداخت نکرد.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار