ایران جانبی

» متوجه ساختن مشکلات کشور به سوی رهبری اقدامی ناعادلانه است
کد خبر: 210915
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲:۱۲
بیانیه حوزه علمیه قزوین در پاسخ به نامه موسوی خوئینی‌ها؛
شاخص : در بیانیه حوزه علمیه قزوین آمده است: سخن گفتن از ضعف‌ها و مشکلات، با نادیده گرفتن عوامل اصلی آن و متوجه ساختن همه کاستی‌ها به سوی رهبر معظم انقلاب، امری غیر عادلانه و مصداق بارز بی‌انصافی، نادانی یا اغراض ناپاک است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حوزه علمیه برادران و خواهران و بسیج طلاب استان قزوین در بیانیه‌ای ضمن محکومیت نامه فریبکارانه و اغواگرانه حجت الاسلام موسوی خوئینی‌ها، از آحاد ملت شریف استدعا کرد تا با هوشیاری کامل اجازه موج‌سواری به آنان که امتحان خود را در طول سال‌های متمادی تصدی مسئولیت‌های اجرایی کشور پس داده‌اند؛ ندهند.

در این بیانیه آمده است؛

همه می‌دانیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروزه در شرایط بسیار حساسی قرار دارد و در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی و ورود به گام دوم انقلاب به سر می‌برد. رشد و استحکام این نظام در ابعاد گوناگون علمی، سیاسی، فرهنگی و امنیتی تحسین و خشنودی دوستان و شگفتی و خشم دشمنان را برانگیخته است. این امر در طول تاریخ انقلاب زمینه بروز انواع توطئه‌ها و جنایت‌های آشکار و پنهان دشمنان و کینه توزی‌، شرارت‌ و خیانت‌های مزدورانشان شده و آسیب‌های فراوانی را متوجه ملت عزیز و فداکار ما ساخته است.

این بیانیه می‌افزاید: امروز دشمن استکباری پس از ناتوانی در به ذلت کشیدن و تسلیم مردم و نابودی انقلاب اسلامی آنان، هر چه در توان دارد به میدان مبارزه آورده است تا شاید از رهگذر تحریم‌های ظالمانه یک‌جانبه و به قول خود شکننده و همچنین ایجاد فشارهای اقتصادی، گرانی، تورم، کمبود مواد غذایی و دارویی و تحریم نظامی و بانکی روزنه امیدی را برای خود باز کند.

در چنین شرایط دشواری که شیطان بزرگ با تمام قوا در مقابل این ملت مظلوم اما سربلند، موانع بزرگی ایجاد کرده؛ ملت ما سختی‌های ناشی از انواع دشمنی‌ها را که با مصائب ناشی از ویروس کرونا در هم آمیخته، با بزرگواری ستودنی تحمل کرده است. ملتی که هرگز دست از مقاومت برنداشته و پشت سر رهبر فرزانه و حکیم خویش استوار ایستاده است و به پیروزی و موفقیت‌های افتخار آمیز نظام مقدس جمهوری اسلامی در ریشه‌کنی غده سرطانی داعش و شکستن هیمنه پوشالی آمریکا در موشکباران پایگاه نظامی عین الاسد، اسقاط پیشرفته‌ترین پهباد آمریکایی و حضور مقتدرانه کشتی‌های نفتی ایران و اسکورت‌های نظامی آن در حیاط خلوت آمریکا و ده‌ها موفقیت دیگر می‌بالد و به خوبی می‌داند که همه این دستاوردها و موارد پرشمار دیگر، مرهون صبوری، ایمان و وحدت کلمه و البته رهبری خردمندانه و شجاعانه مقام معظم رهبری است.

این بیانیه تصریح می‌کند: در این شرایط حساس و البته دشوار که وحدت ملی و استحکام داخلی و تبعیت از ناخدای حکیم کشتی انقلاب ضروری‌تر می‌نماید، سخن گفتن از ضعف‌ها و مشکلات، با نادیده گرفتن عوامل اصلی آن و متوجه ساختن همه کاستی‌ها و مشکلات به سوی رهبر معظم انقلاب، امری غیر عادلانه و مصداق بارز بی‌انصافی، نادانی و یا اغراض ناپاک است که هرگز از یاران حقیقی و دلسوز انقلاب صادر نمی‌شود.

نامه سرگشاده حجت الاسلام سیدمحمد موسوی خوئینی‌ها اگر چه در قالب نقد و با بیانی به ظاهر خیرخواهانه صادر شده است اما در حقیقت به هدف فریب افکار عمومی و تکرار سخنان دشمنان تابلودار نظام است که سالهاست از زبان آنان صادر شده و می‌شود. بی‌شک ملت فهیم و هوشیار ما، عوامل اصلی نابسامانی‌های اقتصادی و سیاسی کشور و حامیان آنها را به خوبی می‌شناسد و هرگز در دام توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان ایران اسلامی و مزدورانشان نخواهد افتاد.

این بیانیه در پایان عنوان می‌کند: حوزه علمیه برادران و خواهران و بسیج طلاب استان قزوین همراه با همه دلسوزان ایران عزیز، این گونه فعالیت‌های مرموز که اهداف ناپاکی را دنبال می‌کند، محکوم کرده و از آحاد ملت عزیز و شریف استدعا دارد تا با هوشیاری کامل اجازه موج سواری به آنان که امتحان خود را در طول سال‌های متمادی تصدی مسئولیت‌های اجرایی کشور پس داده‌اند؛ ندهند و به قوای سه گانه به ویژه قوه مجریه توصیه می‌شود که در هیچ شرایطی صاحبان انقلاب(ملت ) به فراموشی سپرده نشوند.

انتهای پیام/ 1300

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار