مجروح سانحه رانندگی، سارق خودرو از آب درآمد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 131257
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۸:۵۵
فرمانده انتظامی استان:
شاخص : فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای که پس از مجروحیت در سانحه ای در استان البرز خودرو مسافران را سرقت کرده بود حین مداوا در قزوین خبر داد.

سردار مهدی محمودی فرمانده انتظامی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: ماموران پلیس آزاد راه قزوین – کرج از وقوع یک مورد سانحه رانندگی و مجروحیت عابر پیاده در برخورد با یک دستگاه سواری پراید مطلع و بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی افزود: این ماموران، فرد مجروح را که توسط عوامل اورژانس تحت مداوا بود مشاهده و طبق گفته‌های وی به بررسی صحنه حادثه و خودروی اعلامی پرداختند.

فرمانده انتظامی استان قزوین توضیح داد: ماموران پلیس راه که هیچگونه آثار تصادف در سواری پراید مشاهده نمی کنند، با استعلام سیستمی به سرقتی بودن آن پی برده و خودرو را تحویل ماموران انتظامی شهرستان قزوین می‌دهند.

محمودی ادامه داد: مامور کلانتری ۱۱ قزوین حین بررسی اظهارات فرد مجروح در بیمارستان شهید رجایی با هوشیاری و استفاده از تجربیات انتظامی خود، متوجه سرقتی بودن گوشی موبایل فرد مجروح ۳۵ ساله شده و به تحقیقات بیشتری در این زمینه می‌پردازد.

وی عنوان کرد: مجروح ۳۵ ساله در مقابل دلایل فنی وعلمی پلیس تسلیم و به سرقت خودرو و تعداد۴عدد فلش مموری، یک حلقه انگشتر، کارت عابر بانک، دو دستگاه گوشی موبایل و مقداری وجه نقد اعتراف می‌کند.

فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: متهم ۳۵ ساله که در تصادفی در استان البرز مجروح می شود، از حس انسان دوستی سرنشینان سواری پرایدی که برای کمک به مجروحان سانحه دیده خودرو خود را ترک کرده بودند، سوء استفاده و با سرقت سواری پراید آنان برای مداوا به قزوین مسافرت می‌کند که سرانجام در دام پلیس قروین گرفتار می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: متهم پس از مداوا با هماهنگی قضایی در اختیار پلیس آگاهی استان قزوین قرار گرفته و تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار