مجلس شورای اسلامی با قاطعیت در مقابل استکبار ایستادگی کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65987
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۵:۱۴
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین گفت: در استان قزوین چهار نماینده محکم و توانمند داریم که از آنها می‌خواهیم با مطالعه و استفاده از شرایط موجود امور ملت را به پیش برده و مشکلات آنها را رسیدگی کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص، حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر قزوین که در مسجدالنبی (ص) این شهر برگزار شد، با اشاره به جوسازی‌های برخی افراد به حکم صادره علیه یکی از آقازاده‌ها اظهار داشت: چرا عده‌ای در مقابل حکم دستگاه قضا جوسازی و اعتراض می‌کنند مگر اینها با بقیه افراد تفاوت دارند.

وی افزود: جوسازی و مسائل ایجاد شده از طرف این افراد در خصوص حکم صادر شده مانند کاپیتولاسیونی است که آمریکایی‌ها در کشورمان ایجاد کرده‌ بودند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای کشورمان با ۵+۱ نیز یادآور شد: دشمن قصد دارد در خصوص این مذاکرات در داخل کشورمان دودستگی و تفرقه ایجاد کند که باید مراقب این حیله دشمن باشیم.

امام جمعه قزوین تصریح کرد: تنها راه مقابله با مکر و حیله دشمنان، حمایت از ولایت فقیه و حرکت در مسیری است که مقام معظم رهبری ترسیم می‌کنند.

عابدینی اضافه کرد: همان‌طور که امام خمینی (ره) تأکید داشتند؛ باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا به مملکتمان آسیبی نرسد و بدانیم که رمز مقابله با فتنه‌های دشمنان و استکبار همین پشتیبانی از ولایت فقیه است.

وی عنوان کرد: در استان قزوین چهار نماینده محکم و توانمند داریم که از آنها می‌خواهیم با مطالعه و استفاده از شرایط موجود امور ملت را به پیش برده و مشکلات آنها را رسیدگی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: انتظار است تا مجلس نیز مانند مردم جلوی دشمن ایستاده و موجب سربلندی کشور و ملت شود.

امام جمعه قزوین ادامه داد: امید است برجام سرانجام خوشی داشته باشد و ملت ایران مانند سایر عرصه‌ها در برابر دشمنان این نظام سربلند و سرافراز باشند.

عابدینی با اشاره به روز ۲۶ مرداد و سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی یادآور شد: آزادگان نماد استقامت و مقاومت در برابر دشمنان هستند که امروز باید آنان را به عنوان الگوهای برتر این عرصه معرفی کرد.

وی از مرحوم ابوترابی به عنوان سید آزادگان یاد کرد و افزود: مرحوم ابوترابی در دوران اسارت نه تنها خود از روحیه‌ای بی‌نظیر بهره می‌برد بلکه به عنوان یک مدیر مدبر اسرا را به شکل مطلوبی در آن شرایط سخت با استقامت نگه می‌داشت.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به تحولات منطقه تصریح کرد: امروز داعش ابزار دست صهیونیست‌ها و استکبار شده تا ضمن ایجاد جنگ و اختلاف در منطقه به اسلام و نظام اسلامی ضربه بزند.

عابدینی با اشاره به بمب‌گذاری‌های اخیر و حملات انتحاری در عراق و کشورهای اسلامی توطئه‌ تجزیه این کشور از سوی دشمنان را محکوم به شکست عنوان و تأکید کرد: تا زمانی که مرجعیت و مسلمانان با یکدیگر وحدت دارند دشمنان اهداف خود را که از جمله آنها آسیب زدن به اسلام و تجزیه کشورهای اسلامی است به پیش نخواهند برد چرا که گروه‌های تروریستی محصولات آمریکایی و اسرائیلی هستند.

وی یادآور شد: همانطور که مقاومت در جنگ ۳۳ روزه رژیم صهیونیستی را شکست داد امروز نیز این مقاومت است که نقشه‌های دشمنان را در منطقه نقش بر آب می‌کند چرا که بعد از جنگ اول عراق با صهیونیست‌ها و همچنین جنگ ۶ روزه که منجر به شکست آنها از رژیم جعلی اسرائیل شد تا زمان جنگ ۳۳ روزه هیچ قدرتی نتوانسته بود جلوی این رژیم به اصطلاح قدرتمند بایستد اما مقاومت به این مهم دست یافت.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: بی‌تردید امروز راهبردهای مقام معظم رهبری زمینه‌ساز موفقیت در کشور بوده و باید در همه امور ضمن هوشیاری، پرهیز از تفرقه و دو دستگی پشت سر رهبری حرکت کنیم تا از آسیب دشمنان به دور باشیم.

امام جمعه قزوین با اشاره به ولادت حضرت معصومه (س) بر حفظ حجاب، اهمیت به عفاف و صیانت از ارزش‌های زنان و دختران تأکید کرد.

انتهای پیام/۱۰۰/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار