مجوز فروش نان با قیمت آزاد در ۴۸ نانوایی قزوین+ قیمت نان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 48046
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۲
رئیس اتحادیه نانوایان استان خبر داد
شاخص : رئیس اتحادیه نانوایان استان قزوین گفت: 48 نانوایی در شهر قزوین به صورت آزاد پزی فعالیت می کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مصیب بهرامی با اشاره به اجرای طرح آزادپزی نان در قزوین، بیان کرد: ۴۸ نانوایی در شهر قزوین به صورت آزاد پزی فعالیت می کنند.

وی اظهار کرد: ۴۶۰ نانوایی در شهرهای قزوین، اقبالیه و محمود آباد مشغول به کار می باشند که بیشترین تراکم نانوایی را شهرستان قزوین به خود اختصاص داده است.

رئیس اتحادیه نانوایان استان قزوین با اشاره به اینکه آزاد پزی، رقابت در تولید نان را بین نانوایان نهادینه خواهد کرد، افزود: قیمت نان هایی که توسط نانوایان آزاد پز تولید می شود، به دلیل نداشتن یارانه دولتی بالاتر است.

این مسئول ادامه داد: نانوایان آزادپز برای ماندن در بازار و جذب مشتری، مجبور به رقابت هستند واین موضوع به صورت خودکار در بین نانوایان سنتی نیز انگیزه افزایش کیفیت به وجود خواهد آورد.

بهرامی قیمت آرد دولتی را کیسه ای ۱۸ هزار تومان اعلام کرد و گفت: نانوایی های آزادپز باید هر کیسه آرد را به قیمت ۵۳ تا ۵۵ هزار تومان تهیه کنند و بنا به نوع دلخواه می توانند آرد مرغوب تر بخرند.

گفتنی است؛ در حال حاضر در نانوایی های آزاد پزی قیمت نان بربری ۸۰۰ تومان، نان سنگک ۱۰۰۰ تومان، لواش تنوری ۲۰۰ تومان و لواش دورانی ۲۵۰ تومان می باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ع

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار