محدودیتی در تامین و توزیع کالاهای اساسی ماه رمضان وجود ندارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 163383
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۰۲
معاون اقتصادی استاندار:
شاخص : معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: در ایام ماه مبارک رمضان هیچ گونه محدودیتی در تامین و توزیع کالاهای اساسی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، جلسه ستاد تنظیم بازار استان با حضور منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، خمسه رییس سازمان جهاد کشاورزی استان، علینقی سیمیاری معاون اداری و مالی سازمان تعاون روستایی استان، عباسی رییس اداره بازرگانی، نعمتی مدیرعامل اتحادیه دامداران استان، حجت مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان و جمعی از مسوولان استانی در استانداری قزوین برگزار شد.

حبیبی در این جلسه با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار باید با عرضه به موقع کالاهای مورد نیاز مردم اجازه کمبود کالا در بازار را ندهد، اظهار کرد: باتوجه به اجرای طرح ضیافت در ایام ماه مبارک رمضان، هیچ گونه محدودیتی در تامین و توزیع کالاهای اساسی به ویژه برنج، شکر، روغن و گوشت وجود ندارد.

این مسوول تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان مصرف کالاهای اساسی و گوشت مرغ و قرمز بالا می رود که باید دستگاه های متولی و همچنین نظارتی بر فراوانی کالاها، کیفیت و قیمت آن نظارت مستمر داشته باشند.

حبیبی تاکید کرد: حمایت از کالای ایرانی باید در دستور کار مدیران باشد و مسوولان استان وظیفه دارند از تولیدات داخلی استان به ویژه گوشت مرغ و قرمز حمایت ویژه کنند.

معاون اقتصادی استاندار خروج دام سنگین از کشور را از مهمترین دلایل افزایش قیمت گوشت دانست و افزود: دستگاه های مربوطه باید با حساسیت این موضوع را پیگیری و کنترل کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار