محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در قزوین اجرا می شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92191
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱:۰۵
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی قزوین:
شاخص : رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی قزوین گفت: محدودیت‌های ترافیکی در روز 22 بهمن در همه ورودی‌ها به سمت میدان آزادی تا خیابان سلامگاه اعمال می‌شود.

محمدرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص محدودیت‌های ترافیکی فردا روز راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: مسیر  راهپیمایی از میدان آزادی خیابان چهارانبیاء به سمت تقاطع شهربانی، خیابان شهدا، تقاطع شهدا و در نهایت به سمت امامزاده حسین(ع) خواهد بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی قزوین با بیان اینکه این راهپیمایی از ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: محدودیت‌های ترافیکی در همه ورودی‌ها به سمت میدان آزادی از ساعت ۷ صبح فردا اعمال خواهد شد.

این مسئول عنوان کرد:  در مسیرهای خیابان‌های امام از تقاطع بازار ، خیابان نوروزیان از تقاطع نوروزیان، خیابان طالقانی از تقاطع بانک ملی به سمت میدان آزادی، خیابان انصاری به سمت تقاطع شهربانی و تمامی ورودی‌ها و کوچه‌های منتهی به خیابان شهدا، خیابان تهران قدیم و راه آهن به سمت تقاطع شهدا ، تقاطع ایران گاز به سمت سه راهی سلامگاه و خیابان مولوی به سمت امامزاده حسین(ع) اعمال محدودیت خواهیم داشت.

محمدی تاکید کرد: از امشب رانندگان تا حد امکان از پارک خودروهای خود در طول این مسیرها خودداری کنند.

وی  با اشاره به اینکه در صورت پارک ماشین، خودرو با جرثقیل حمل می‌شود، افزود: در این روز تردد ماشین به ویژه موتورسیکلت در طول مسیرهای نام برده شده ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی قزوین با اعلام اینکه محدودیت‌ ترافیکی تا پایان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اعمال خواهد شد، گفت: در این روز رانندگان برای رفتن به مقصدهای خود از مسیرهای جایگزین و سایر خیابان‌های همجوار استفاده کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۲/ح

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار