محدودیت‌های تردد نوروزی در راه‌های استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97220
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۳۵
مدیر راهداری استان اعلام كرد
شاخص : مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان قزوین تا 15 فروردین 95 ادامه دارد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، جواد حق‌لطفی با اعلام اینکه محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان قزوین تا ۱۵ فروردین ۹۵ ادامه دارد اظهار کرد: هر سال به منظور افزایش ایمنی تردد در سطح راه های کشور و همچنین جلوگیری از بروز گره ترافیکی در جریان سفرهای نوروزی، کمیته ای با حضور نمایندگان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و فرماندهی پلیس راه کشور برگزار می شود.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: در راستای رفاه هر چه بیشتر هموطنان، تردد انواع تریلر و کامیون در مسیر شرق به غرب آزادراه قزوین – کرج از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ جمعه و شنبه ۲۸ و ۲۹ اسفند ممنوع است.

این مسئول با اشاره به محدویت تردد در محور قدیم قزوین – رشت بیان کرد: تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت یک بامداد اول فروردین ۹۵ و از ساعت ۱۲ چهارم فروردین تا ساعت یک هفتم فروردین و از ساعت ۱۲ یازدهم فروردین تا ساعت یک پانزدهم فروردین از قزوین به رشت و بالعکس ممنوع است.

وی در انتها یادآور شد: خودروهای ترانزیت حمل مواد سوختی در ایام نوروز صرفاً در ساعات روز مجاز به تردد هستند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار