محدودیت ترافیکی به مناسبت مراسم روز ۱۳ آبان ماه در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 176453
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۹:۱۹
رئیس پلیس راهور استان اعلام کرد:
شاخص : رئیس پلیس راهور استان قزوین گفت: فردا از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بامداد، از تقاطع خیابان شهدا به سمت شهربانی و بالعکس و همچنین تمام کوچه ها و خیابانهای منتهی به این خیابان کاملا در محدوده ترافیکی می باشند.

سرهنگ مهرداد حسن پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به محدودیت های ترافیکی روز یکشنبه ۱۳ آبان بیان کرد: همزمان با برگزاری تجمع بزرگ سیزده آبان، پلیس راهور استان قزوین محدودیت های ترافیکی را در قزوین و شهرهای تابعه اعمال کرده است.

وی گفت: به همین منظور، فردا از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بامداد، از تقاطع خیابان شهدا به سمت شهربانی و بالعکس و همچنین تمام کوچه ها و خیابانهای منتهی به این خیابان کاملا در محدوده ترافیکی می باشند.

رئیس پلیس راهور استان قزوین اظهار کرد: همچنین از ساعت ۸ صبح، محدودیت دوم ترافیکی از خیابان آزادی به سمت خیابان شهربانی و چهارراه انصاری به سمت سه راه شهربانی آغاز می شود.

حسن پور عنوان‌کرد: با توجه به ازدیاد جمعیت محدودیتهای ترافیکی دیگری نیز در برخی مسیرها از جمله خیابان طالقانی، خیابان نادری و خیابان امام اعمال خواهد شد و همزمان با ساعت تعطیلی مدارس این مسیرها بازگشایی می شود.

وی ضمن دعوت رانندگان به سعه صدر افزود: رانندگان محترم با توجه به اعمال محدودیت های ترافیکی روز یکشنبه، از مسیرهای جانبی استفاده کرده و با نیروهای انتظامی همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار