محرومیت ۲ جلسه‌ای رحمتی از حضور در دیدارهای لیگ برتری/ قدردانی از قلعه‌نویی و مجیدی
کد خبر: 103135
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
شاخص : کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای مربوط به دیدار استقلال - تراکتورسازی تبریز را اعلام کرد که مهمترین آنها محرومیت سیدمهدی رحمتی از حضور در دو دیدار لیگ برتری است.

به گزارش شاخص نیوز، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز در حالی ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۵ در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در آن تخلفاتی رخ داد. کمیته انضباطی آرای خود را درمورد تخلفات این بازی به شرح زیر صادر کرد:

سیدمهدی رحمتی، دروازه‌بان تیم استقلال به‌دلیل تحریک تماشاگران، فحاشی و اهانت به سرمربی تیم حریف و سعی برای ایجاد درگیری طبق بندهای ۸  و ۹ و تبصره ذیل ماده ۶۵ و ماده ۵۵ آیین‌نامه انضباطی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود در مسابقات لیگ برتر محروم شد. این رأی قطعی است. همچنین رحمتی به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی نیز محکوم شد که این رأی قابل تجدیدنظر است.

به‌دلیل تخلفات تماشاگران استقلال مبنی بر پرتاب اشیا به نیمکت حریف، درگیری با تماشاگران خودی و فحاشی شدید به سرمربی تیم حریف با تهدید، باشگاه استقلال طبق مواد ۷۸ و ۷۹ آیین‌نامه انضباطی به برگزاری یک دیدار بدون تماشاگر در رده لیگ برتر  و پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قابل تجدیدنظر است.

تیم تراکتورسازی تبریز هم به‌خاطر فحاشی تماشاگرانش، اهانت به داور و دروازه‌بان تیم حریف به تذکر کتبی و پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.

جلال نصیری از عوامل باشگاه تراکتورسازی تبریز به‌دلیل دخالت در امور برگزاری، ورود غیر قانونی به زمین بازی، ایجاد تشنج و درگیری، تشدید تشنج با فحاشی به عوامل تیم حریف طبق مواد ۶۵، ۶۶، ۵۵، ۱۵ و ۱۶ آیین‌نامه انضباطی به سه ماه محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال و پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قابل تجدیدنظر است.

سیروس دین محمدی و محمد نوازی از کادر فنی تیم استقلال به‌دلیل پاسخگویی به فحاشی و اهانت به جلال نصیری، طبق ماده ۶۳ آیین‌نامه انضباطی به تذکر کتبی  با درج در پرونده محکوم شدند. این رأی قطعی است.

کمیته انضباطی همچنین از خویشتنداری امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز که موجب جلوگیری از تشدید تشنج شده است و از همکاری فرزاد مجیدی سرپرست تیم استقلال تهران قدردانی کرد.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار