محورهای روستایی بخش الموت لکه گیری و روکش آسفالت شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 172684
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای الموت:
شاخص : رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای الموت گفت: برای ایمن سازی جاده های کوهستانی در استان با استفاده از ۸۰ تن آسفالت، عملیات لکه گیری و روکش آسفالت محورهای روستایی الموت انجام شد.

مهدی غلامی در گفت‌وگو با در خصوص ایمن سازی جاده های استان گفت: برای تردد آسان و روان محورهای مواصلاتی استان بویژه در مناطق کوهستانی عملیات مرمت و روکش در طول سال انجام می شود.

وی افزود: راه الموت به دلیل موقعیت کوهستانی از اهمیت ویژه ای برای مرمت و لکه گیری برخوردار است و این عملیات باید همواره مورد توجه باشد تا حادثه ای رخ ندهد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای الموت از بکارگیری ۸۰ تن آسفالت جهت لکه گیری و روکش محورهای روستایی بخش الموت خبر داد و یادآورشد: در  مرداد ماه امسال اقدامات لازم راهداری در محورهای مواصلاتی بخش الموت صورت گرفته است.

غلامی اظهار داشت: تسطیح و پاکسازی و رگلاژ شانه راهها به طول ۱۲۹ هزار متر مربع، مصرف ۸۰ تن آسفالت برای لکه گیری و روکش، تنقیه پاکسازی شش دستگاه پل و آب رو، قنو زنی ۱۵۸ کیلومتر و تسطیح و تیغه زنی راههای خاکی به مسافت ۴۲ کیلومتر از دیگر اقدامات انجام شده توسط راهداری بخش الموت است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای الموت تصریح کرد: ریزش برداری به حجم ۶۷ هزار  متر مکعب، شانه سازی در حجم  ۶۳۰۰ متر مکعب، انسداد راه های غیر مجاز در مسیر ورود به آزاد راهها ۵ مورد، خاکریزی دهانه ۵ پل و تهیه و نصب ۱۱ تابلو از دیگر عملیات انجام شده است.

وی گفت: پاکسازی سطح جاده از سنگ در ۲۴۰ مورد، لایروبی جوی، جدول و زهکش به میزان ۱۵۸ هزار مترمربع، جمع آوری خاکهای اضافی، زباله و ضایعات در حجم  ۳۰۰ متر مکعب از اقدامات انجام شده توسط راهداری و حمل و نقل جاده ای بخش الموت برای ایمن سازی جاده هاست.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار