محکومیت ۱۱۰ میلیونی شرکت متخلف بسته‌بندی گوشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155807
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۹:۱۷
رئیس دامپزشکی شهرستان قزوین خبر داد
شاخص : رئیس دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: یک شرکت متخلف بسته بندی فرآورده‌های خام دامی به پرداخت جزای نقدی 110میلیون و500هزار ریال محکوم شد.

دکتر عیسی یزدی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت شاخص، اظهار کرد: واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی، موظف به عرضه محصول سالم و دارای تاریخ انقضاء می‌­باشند و مجوز منجمد کردن فرآورده‌های خام دامی تازه و یا دیفراست فرآورده‌های منجمد را ندارند.

این مسئول با بیان اینکه شرکت‌های بسته بندی موظف به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی خواهند بود گفت: در صورت مشاهده چنین اقداماتی، از سوی اداره دامپزشکی متخلف محسوب شده و واحدهای متخلف به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

 وی خاطرنشان کرد: پیرو بازرسی‌های همه روزه که توسط کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان قزوین در سطح شهرستان انجام می­‌گیرد، یک شرکت بسته بندی فرآورده‌های خام دامی به دلیل تخلفات انجام شده مبنی بر وجود مقادیر زیادی گوشت مرغ فله و فاقد هویت به مراجع قضایی معرفی شد.

یزدی عنوان کرد: دادگاه حکم قطعی واحد متخلف مذکور را صادر و مسول واحد را به پرداخت جزای نقدی ۱۱۰میلیون و۵۰۰هزار ریال محکوم کرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “محکومیت ۱۱۰ میلیونی شرکت متخلف بسته‌بندی گوشت”

  1. دیان گفت:

    ضمن تشکر از سایت شاخص از کلیه ارگانهای ذیربط که تلاش برای سلامت مردم هدف اصلی آنها میباشد و شبانه روز مشغول حراست از مسئولیت خود میباشند از جمله سایت وزین شاخص که همه هم و غمش رفع نگرانیهای مردم است تشکر و تقدیر میگردد. بهتر از شماها در این عالم پیدا نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار