بسیج سازندگی یک مجموعه چند بخشی و بسیار تاثیرگذار است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 57269
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۶:۴۷
استاندارقزوین:
شاخص : استاندارقزوین با بیان اینکه بسیج سازندگی یک مجموعه چند بخشی است که در ابعاد اخلاقی و تربیتی برای نسل جدید بسیار تاثیر گذار است گفت: ما مخالف نگاه پیمانکاری به سازمان بسیج سازندگی هستیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه پیش‌ازظهر امروز در نشستی با دست اندرکاران اجرایی طرح‌های اقتصادمقاومتی و گروه های جهادی بسیج سازندگی استان قزوین و همچنین مسئولین استانی که به مناسبت ۱۷ اردیبهشت سالروز تشکیل بسیج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: نگاه ما به مجموعه بسیج سازندگی یک فعالیت چند بخشی است که در ابعاد اخلاقی و تربیتی برای نسل جدید بسیار تاثیر گذار است.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی در امتداد جهاد سازندگی باشد تاکید کرد: بررسی جمعیت و شرایط روستاها باید در دستور کار این سازمان قرار گیرد و ما باید با این هدف که مردم روستاها به شهر مهاجرت نکنند، مناطق را شناسایی کنیم.

این مسئول توضیح داد: اگر بخواهیم حوزه اقتصاد مقاومتی در حد شعار و حرف و بنر باقی نماند باید با طرح و برنامه جدی پیش برویم تا بتوانیم جامعه را در مقابل مشکلات ایمن سازیم.

روزبه ادامه داد: نگاه ما به سازمان بسیج سازندگی نباید پیمانکاری باشد و بنده با این‌گونه نگاه‌ها مخالفم.

استاندار قزوین در پایان خاطرنشان کرد: باید به مسئله بسیج سازندگی به طور جدی نگاه کرد و بسیج سازندگی نیز باید به تبیین وتشریح فرمایشات مقام معظم رهبری به قزوین یک نگاه اجرایی داشته باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/پ۲/

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار