ایران جانبی

مدارس استان قزوین تا دو روز تعطیل شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 203222
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛
شاخص : مدارس استان قزوین در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل اعلام شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، باتوجه به گزارش چند مورد ابتلا به ویروس کرونا در کشور نیز مسئولین تمهیداتی را در این زمینه برای پیشگیری از شیوع این بیماری اتخاذ کردند.

خیرالله رحمانی در این زمینه اظهار کرد: به منظور حفظ سلامت دانش آموزان عزیز و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، تمامی مدارس استان قزوین در روزهای یکشنبه ۹۸/۱۲/۴ ودوشنبه۹۸/۱۲/۵تعطیل است.

سالن‌های ورزشی آموزش و پرورش قزوین تعطیل است

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین یادآور شد: به منظور حفظ سلامت عموم ورزشکاران و دانش آموزان عزیز و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، تمامی سالن‌های ورزشی آموزش و پرورش استان قزوین تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

مدارس پاکسازی می‌شود

همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین با اشاره به اخذ رای در برخی از مدارس استان اعلام کرد: بیش از ۲۰ هزار نفر عوامل اجرایی در فرایند انتخابات در استان داشتیم که بیش از ۷۰ درصد این عوامل اجرایی از فرهنگیان بودند.

حبیبی ادامه داد: ۱۰۴۰ شعبه اخذ رای داشتیم که بیش از ۷۰ درصد آن در مدارس بود، لذا به جهت اینکه هم فرهنگیان استراحت کنند و از طرفی هم چون رفت و آمدها به واسطه حضور مردم برای رای گیری در این مدارس بوده نیز برای پاکسازی آن نیز روزهای یکشنبه و دوشنبه تمامی مقاطع تحصیلی در همه مناطق استان تعطیل است.

لازم به ذکر است طبق اعلام علوم پزشکی قزوین، تاکنون هیچ موردی از ابتلا به کرونا در این استان مشاهده نشده است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار