مدافع استقلال در تیم منتخب اروپا +عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61980
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۶
شاخص : هرایر مگویان در آخرین بازی تیم ملی ارمنستان برابر پرتغال موفق شد یکی از سه گل خورده تیمش را جبران کرده و دروازه حریف را باز کند تا با عملکردی خوب در تیم منتخب اروپا قرار بگیرد.

سرویس ورزشی شاخص – اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا)، در پایان مسابقات اخیر انتخابی یورو ۲۰۱۶ با انتشار اسامی ۱۱ بازیکن برتر دور آخر این رقابت‌ها تیم منتخب اروپا را مشخص و اسامی بازیکنان آن را اعلام کرد. از نکات مهم این تیم حضور مدافع ارمنی استقلال در جمع مدافعان میانی تیم منتخب اروپاست که نامش کنار بازیکنان تیم های مطرح اروپا قرار گرفته است.

مدافع استقلال در تیم منتخب اروپا +عکس

هرایر مگویان در آخرین بازی تیم ملی ارمنستان برابر پرتغال موفق شد یکی از سه گل خورده تیمش را جبران کرده و دروازه حریف را در خاک ارمنستان باز کند. او زننده گل دوم تیم ملی ارمنستان بود هرچند که بازی با حساب ۳ بر ۲ به ضرر تیم هرایر به پایان رسید اما او زننده گل دوم تیم کشورش نام گرفت تا با عملکردی که داشت در تیم منتخب اروپا قرار بگیرد.

مدافع استقلال در تیم منتخب اروپا +عکس

هرایر در این تیم با بازیکنانی همچون جیان لوییجی بوفون از ایتالیا، جک ویلشر هافبک چپ تیم ملی انگلیس، گرت بیل هافبک راست ولز، زلاتان ابراهیموویچ مهاجم تیم سوئد و کریستیانو رونالدو مهاجم تیم ملی پرتغال در جمع بازیکنان منتخب اروپا قرار گرفته است.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:مشرق

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار