ایران جانبی

» «مدرسه بشر دوستی» در قزوین ساخته می‌شود
کد خبر: 210669
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۲۲
معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان:
شاخص : معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین از ساخت مجموعه «مدرسه بشر دوستی» در قزوین خبر داد.

نادر میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: حوزه دانش‌آموزی معاونت جوانان جمعیت هلال‌احمر استان قزوین با توجه به اهمیت نگرش رفتارهای مهربانانه و بشردوستانه در بین دانش‌آموزان، اقدام به طراحی، ساخت و تدوین مجموعه تصویری «مدرسه بشردوستی» کرد.

وی با بیان اینکه مجموعه «مدرسه بشر دوستی» در فضای مجازی توزیع و منتشر خواهد شد، افزود: این مجموعه در واقع سیمای دانش‌آموزان بشردوست را به نمایش می‌گذارد و رویکرد آن در واقع در میان گذاشتن اهداف جمعیت هلال احمر و نوع نگرش مهربانانه و رفتارهای بشردوستانه است.

میرزایی با بیان اینکه در این مدرسه و در هر برنامه، مباحث در قالب‌های مختلف علمی، هنری و ادبی و به صورت خلاق مطرح می‌شود؛ گفت: آموزش کمک‌های اولیه، آشنایی با مفاهیم بشردوستی، تمرین و مشق رفتارهای مهربانانه، توجه به مفاهیم عمیق‌تری از رفتارهای مهربانانه در جامعه و جلب توجه بچه‌ها به کلماتی مثل صلح و بشر دوستی و بررسی لایه‌های درونی‌تر آن، از جمله مباحثی است که مورد توجه قرار می‌گیرد.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان عنوان کرد: این مجموعه از یک سو تقویت روحیه نوع‌دوستی و رفتارهای مهربانانه در بین دانش‌آموزان را به تصویر می‌کشد و از سویی دیگر تفاهم، همکاری، برقراری دوستی و ترویج صلح را برای آنها به نمایش خواهد گذاشت.

انتهای پیام/ 1300/ د

مطالب مرتبط

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار