مدرک بدهی میلیاردی هدایتی به بانک پارسیان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 57428
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷
شاخص : این آگهی مزایده منزل پدری حسین هدایتی است که به عنوان وثیقه برای وام چند میلیاردی نزد بانک پارسیان امانت بوده و حالا به مزایده گذاشته شده است.

به گزارش سرویس ورزشی شاخص، امیرعابدینی یکی از طرفداران پروپاقرص هدایتی در قضیه مزایده باشگاه پرسپولیس است. او به همراه پروین هر کاری از دستشان برمیاید انجام میدهند تا هدایتی بتواند به هدفش یعنی خرید پرسپولیس برسد.مدیرعامل سابق پرسپولیس در آخرین دفاعیه‌اش از هدایتی و اعتراض به رد صلاحیت او گفت:« شخص آقای هدایتی می‌گوید من هیچ گونه بدهی بانکی ندارم. ما هم قرار است برویم در این مورد دلایل خود را بررسی کنیم. اگر ظرف ۴۸ ساعت ثابت کنیم حسین هدایتی هیچ گونه بدهی بانکی ندارد،‌ برنده مزایده خواهیم بود اما اگر این گونه نشود،‌ شرکت استیل آذین دارای هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد بود.»

عابدینی در حالی این صحبتها را مطرح کرده که پیش از این بارها جسته و گریخته بحث بدهی هدایتی به بانک و دیگر ارگانها مطرح شده بود. البته اگر مدرک مستندتری بخواهید شاید آگهی زیر خیلی چیزها را مشخص کند. این آگهی مزایده منزل پدری حسین هدایتی است که به عنوان وثیقه برای وام چند میلیاردی نزد بانک پارسیان امانت بوده و بعد از پرداخت نشدن اقساط توسط این بانک به مزایده گذاشته شده. آگهی‌ای کمتر دیده شده که نشان بر بدهی بالای آقای عابربانک به سیستم بانکی دارد.

مدرک بدهی میلیاردی هدایتی به بانک پارسیان

اینکه آیا چنین فردی صلاحیت خرید پرطرفدارترین باشگاه ایران را دارد یا نه سوالی است که شاید آقایان عابدینی و پروین جواب های قانع‌کننده ای برای آن داشته باشند.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: مشرق

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار