مدیران ارشد استان در مقابل زمین‌خواری هفت‌سنگان سکوت کرده‌اند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 109095
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۴:۴۱
گلایه امام جمعه قزوین از مسئولین؛
شاخص : نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: متاسفانه مدیران ارشد استان در مقابل فتنه‌های اقتصادی و زمین‌خواری هفت‌سنگان قزوین اقدامی انجام نداده و سکوت کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه این هفته که در مسجد النبی برگزار شد، اظهار کرد: نافرجام بودن برجام برای همه محقق شده است.

وی افزود: در همین خطبه‌های نماز جمعه تذکرات بسیاری در رابطه با ناکارآمد بودن برجام مطرح کردیم که حتی برخی از افراد به ما ایراد می گرفتند اما امروز همه مردم متوجه شدند که دشمن قابل اعتماد نیست.

امام جمعه قزوین تاکید کرد: در قرآن آمده‌است که به ستمگران تکیه نکنید که گرفتار آتش می‌شوید؛ امروز شاهد هستیم بدقولی آنها موجب بدقولی مدافعان برجام هم شد آنها آبروی حامیان برجام را بردند.

نماینده ولی فقیه استان قزوین ادامه داد: من تشکر می‌کنم از آنهایی که در خطبه‌های نماز جمعه به بنده تذکر می‌دادند که در مورد برجام تند صحبت می‌کنم اما بنده طبق آیات قرآن مباحثم را عنوان می‌کنم.

عابدینی تصریح کرد: خداوند در قرآن کریم تاکید می‎کند که اگر در مقابل مستکبران صبور باشید و پایداری کنید آنها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و آنقدر اعصبانی خواهند بود که دست خود را گاز می گیرند.

وی با بیان اینکه شیطنت، نیرنگ، دروغ ، ظلم و نفاق دشمن در جریان برجام ثابت شده است، ابراز کرد: این از ویژگی های دشمنان اسلام و امت اسلامی در سراسر جهان است.

امام جمعه قزوین خاطر نشان کرد: امروزه مدافعان برجام بیشتر از مخالفان برجام تلخی بدعهدی‌های استکبار جهانی را با محوریت آمریکا چشیده‌اند.

عابدینی اضافه کرد:باید بدانیم  برجام وسیله ای در دست دشمنان برای فتنه و نفوذ است.

نماینده ولی فقیه در قزوین اظهار کرد: دشمن از حربه برجام در انتخابات اخیر استفاده کرد و با ایجاد امید در جامعه که تحریم‌ها برداشته می‌شود امید کاذب به مردم داد؛ آن‌ها اهداف شومی در سر داشتند اما تیر آنها به سنگ خورد.

امام جمعه قزوین مطرح کرد: بعد از انتخابات افعی برجام به خواب زمستانی رفته است و در واقع آن را در حالت کما نگه داشته‌اند و ما احتمال می‌دهیم که این حربه را در انتخابات پیش رو به میدان می‌آورند.

عابدینی با اشاره به تذکراتی که در خطبه های هفته گذشته در مورد سوء استفاده از موقعیت شغلی، آسیب به اراضی ملی و تلاش برای تبدیل زمین‌های کشاورزی به منطقه مسکونی و تجاری می‌شود، عنوان کرد: از مسئولین می خواهم که به پیگیری اکتفا نکنند و موضوع مربوطه را برای مردم شفاف‌سازی کنند.

وی اضافه کرد: افرادی که در این ماجرا سوء استفاده کرده و پافشاری می‌کنند بدانند که اگر این اشتباه ادامه پیدا کند به ایمان خود لطمه می زنند و مطمئن باشن که ضرر خواهند کرد.

وی مطرح کرد: متاسفانه مدیران ارشد استان در مقابل این فتنه اقتصادی اقدامی انجام نداده و سکوت کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه استان در پایان برای ازبین رفتن رکود و بیکاری ابراز کرد: مدیران ارشد استانی باید طبق خواسته های مردم عمل کرده و برای حفظ منافع ملی مردم بکوشند و چرخ صنعت را به حرکت درآورند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار