مدیران و فرماندارن مودبانه و شفاف پاسخگوی منتقدان باشند
کد خبر: 119761
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۴۴
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با اشاره به اینکه محافظه‌کاری مدیران در پاسخ به انتقادات پذیرفتنی نیست،گفت: منتقدین دولت نباید بی پاسخ بمانند؛هر انتقادی که از جانب هر فردی مطرح می‌شود باید به آن پاسخ داده شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، فریدون همتی استاندار قزوین شب گذشته در جلسه شورای اشتغال و سرمایه‌گذاری استان که در سالن جلسات مجموعه باغستان جهاد کشاورزی برگزار شد، با اشاره به رسالت مدیران دستگاه‌های مختلف در برابر انتقادات، اظهار کرد: منتقدین دولت نباید بی پاسخ بمانند؛ هر انتقادی که از جانب هر فردی مطرح

می‌شود باید به آن پاسخ داده شود.

وی افزود: سکوت برخی از مدیران در برابر انتقادات موجب ادامه پیدا کردن آن می‌شود و گاهی اوقات همین سکوت موجب می‌شود دعواهای بیهوده‌ای ایجاد شود.

استاندار قزوین ادامه داد: درگیری با مسائل حاشیه‌ای نتیجه‌ای جز بر زمین ماندن کارهای مهم و باز ماندن مدیران از تکلیف اصلی خود ندارد.

همتی با تاکید بر اینکه محافظه‌کاری در پاسخ به انتقادات پذیرفتنی نیست، تصریح کرد: مدیران باید بر اساس استدلال و در چارچوب ادب پاسخگوی منتقدان باشند تا مسائل در کمال آرامش حل شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید متعلق به نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم است؛ انتظار می‌رود منتقدان در کنار کمبودها و مشکلات، تلاش‌های صورت گرفته و محاسن را هم ببینند.

وی با هشدار به مسوولین گفت: همه مدیران و فرمانداران از این پس موظف هستند در برابر انتقادات پاسخی شفاف، فعالانه و مودبانه ارائه کنند تا بتوانیم وظیفه و دین خود را نسبت به نظام و دولت ادا کنیم.

استاندار قزوین ادامه داد: روابط عمومی استانداری باید نظارتی جدی بر پاسخگویی به موقع مدیران و فرمانداران در برابر انتقادات داشته باشد.

همتی با بیان اینکه نیازمند مدیرانی هستیم که امید و اعتماد مردم را به دولت تقویت کنند، افزود: در راستای پیشبرد کارها و اهداف، گاهاً توبیخ و جابجایی مدیران اجتناب ناپذیر است.

این مسئول با تصریح بر اینکه برای رونق تولید و اشتغال با هیچ مدیری شوخی نداریم، عنوان کرد: باید با جدیت و قاطعیت بیشتری کارها پیگیری شود.

وی در پایان با بیان اینکه باید نظارت‌های بیشتری بر زیرمجموعه‌ها لحاظ شود، افزود: در صورت پیشرفت نامطلوب کارها، به طور یقین تصمیمات دیگری خواهیم گرفت.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار