مدیران و مسوولان در راستای تقویت معنویت کارکنان تلاش نمایند
کد خبر: 120110
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸
فرمانده مرکز بسیج وزارت نیرو:
شاخص : مشاور وزیر و فرمانده بسیج وزارت نیرو با تاکید بر لزوم توجه ویژه به موضوع عفاف و حجاب کارکنان سازمان‌ها و ادارات گفت: مدیران و مسوولان باید در راستای تقویت معنویت کارکنان تلاش نمایند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، داوود طارمی، مشاور وزیر و فرمانده بسیج وزارت نیرو صبح امروز در همایش بسیجیان و کارمندان استان که در سالن همایش‌های شرکت توزیع برق قزوین برگزار شد، اظهار کرد: بسیج متعلق به آحاد مردم است و به قشر خاصی منحصر نمی‌شود.

وی افزود: در مجموعه بسیج وزارت نیرو به دو حوزه کارکرد عمومی و تخصصی توجه شده و امروز کمک به کارآمدی مجموعه وزارت نیرو وظیفه غالب بسیجیان صنعت آب و برق در کشور است.

فرمانده مرکز بسیج وزارت نیرو عنوان کرد: هرکجا منافع و مسائل نظام ایجاب کند قطعا بسیج در آن عرصه حاضر و تمام قد برای رفع مشکلات نظام تلاش می‌کند؛ کارمندان وزارت نیرو با روحیه و تفکر بسیجی و جهادی در خدمت مردم هستند .

طارمی در ادامه گفت: ۵۵ درصد از کارکنان وزارت نیرو در مجموعه بسیج سازماندهی شده‌اند، طبق فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری باید در جذب حداکثری همه اقشار مردم تلاش کنیم.

وی با اشاره به لزوم توجه و تقویت معنویت در سازمان ها و ادارات، ابراز کرد: باید باورها و بینش‌های اعتقادی را در میان کارکنان بالا برد و در جهت رشد و تعالی این باورها تلاش بیشتری کرد.

فرمانده مرکز بسیج وزارت نیرو تصریح کرد: با توجه به اینکه تهاجم فرهنگی بسیار گسترده‌ای متوجه جامعه اسلامی ایران است، مدیران و مسئولان در سطح کلان و استانی باید به معنویت در سازمان‌ها توجه بیشتری داشته باشند.

لزوم توجه ویژه به موضوع عفاف و حجاب کارکنان سازمان‌ها و ادارات

طارمی افزود: مباحثی همچون عفاف و حجاب باید در هر سازمان و تشکیلاتی به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد و با برگزاری برنامه‌های متنوع برای ارتقاع سطح دانش و بینش قدم بردارند.

وی اذعان داشت: در پروژه‌های حوزه اقتصاد مقاومتی در زمینه مدیرت و مصرف بهینه تلاش‌های خوبی صورت گرفته که باید استمرار داشته باشد و این پروژه‌ها با فرهنگ و تفکر بسیجی عملیاتی است زیرا غیر از این در کارها دچار مشکل خواهیم شد.

فرمانده مرکز بسیج وزارت نیرو یادآور شد: برای ترویج و توسعه فرهنگ بسیجی در صدد هستیم با مراکز علمی پژوهشی و تحقیقاتی،سازمان بسیج مستضعفین و ۱۵ اقشار مختلف بسیج تفاهمنامه‌هایی منعقد کنیم .

طارمی بیان کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی و عملیاتی کردن آن لازم است تا از بنیه علمی و تحقیقاتی بسیج نهایت استفاده را ببریم و همچنین بسیج در حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل به خوبی وارد و این نقش نسبت به گذشته پررنگ تر شده است.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار