مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی استان قزوین معرفی شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 161710
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۳:۳۸
امروز؛
شاخص : مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اقتصاد و دارایی قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص  پیش ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اقتصاد و دارایی قزوین با حضور جواد هاشمی مشاور وزیر و مدیرکل امور استانهای وزیر امور اقتصادی و دارایی کشور، عبدالمحمد زاهدی استاندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد.

عبدالمجید زاهدی استاندار قزوین در این مراسم اظهار کرد: تجربه یکی از ویژگی‌های جامع مدیریت و مورد نیاز تمامی مدیران است و آقای قاسمی تجربه، تخصص و سواد مدیریت را با توجه به تحصیلات مرتبط خود داشتند.

وی افزود: ایشان علاوه بر تمامی ویژگی‌های مدیریتی نیزشناخت کافی از مجموعه اقتصاد و دارایی استان داشتند لذا  ایشان را جز مدیران موفق کشور می دانم.

استاندار قزوین تصریح کرد: ایشان در حوزه‌ای که همواره با چالش همراه است حدود یازده سال فعالیت کردند که این امر نشان از توانمندی وی و  همکارانش در مجموعه اقتصاد و داریی استان دارد.

این مسوول با بیان اینکه مهم‌ترین بخش عملکرد مدیر در هرعرصه‌ای پرورش مدیران توانمند است، افزود: در سازمان اقتصاد و دارایی استان افرادی وجود دارند که هرکدام  به تنهایی دارای توانمندی و شایستگی لازم برای مدیریت هستند.

زاهدی تصریح کرد: جسارت در مدیریت بسیار مهم است و اگر این ویژگی در جهت کمک به مردم استان و جامعه باشد دستگاه‌های نظارتی آن را می‌پذیرند اما سوء استفاده اقتصادی مسئله جدایی است.

وی تشریح کرد: مدیران در سطح کشور نباید اصرار به مدیریت در استان خود داشته باشند و در هرکجای این کشور پهناور که می‌توانند باید به مردم خدمت کنند.

استاندار قزوین در ادامه اضافه کرد: استان قزوین با توجه به دارا بودن نیروها و مدیران توانمند باید سعی در گسترش عرصه مدیریتی خود در کشور داشته باشد.

وی در پایان افزود: ضمن آرزوی موفقیت برای آقای بهنامی فر خواستار توجه ایشان به جذب سرمایه گذار خارجی در استان هستیم.

در پایان این مراسم ضمن تشکر از زحمات و خدمات محمد علی قاسمی مدیرکل سابق، در طول ۱۱ سال فعالیتش در این سازمان، فرزین بهنامی فر  به عنوان مدیر کل جدید امور اقتصادی و دارایی استان قزوین منصوب شد.

بهنامی فر پیش از این در مسئولیت هایی از جمله رئیس امور اداری و تدارکات، معاون پشتیبانی و معاون نظارت مالی اداره امور اقتصادی و دارایی استان و رئیس خزانه استان قزوین خدمت کرده است.

 

انتهای پیام/۱۰۰۷

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار