مدیرکل جدید صداوسیمای قزوین معرفی شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 44136
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۰
با حضور معاون امور استان‌های رسانه ملی
شاخص : در مراسمی با حضور مقامات کشور و لشکری استان قزوین، ابوالفضل معصومی‌فر که با حکم رئیس سازمان صدا و سیما به سمت مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین منصوب شده بود، معرفی شد.

به گزارش شاخص، حجت الاسلام سیدرمضان موسوی‌ مقدم در این مراسم با اشاره به نقش شبکه‌های استانی در تعمیق ارزش‌های دینی و فرهنگی ظهار کرد: امروز سپهر رسانه‌ای کشور به‌واسطه  فعالیت ارزشمند و گسترده شبکه‌های استانی در آستانه بلوغ و شکوفایی است.

معاون امور مجلس و استان‌های سازمان صدا و سیمای کشور در ادامه به تهدیدات و جنگ رسانه‌ای دشمنان انقلاب اشاره کرد و افزود: امروز استکبار جهانی با بهره‌گیری از شبکه‌های رسانه‌ای، تعالی بشر، ارزش‌های انسانی و معنویت را هدف گرفته که در چنین فضایی، رسانه ملی با ابتکار خود توانسته است شبکه‌های برون مرزی را راه‌اندازی کند که دین، اخلاق، امید و آگاهی را به مخاطب عرضه می کنند.

IMG_0072

وی افزود: در فضای چند صدایی رسانه‌ای جهان می بینیم که مخاطب، شبکه‌های اخلاق محور جمهوری اسلامی را به دیگر شبکه‌ها ترجیح می‌دهد.

موسوی مقدم با تاکید بر نقش رسانه در مناسک‌سازی تصریح کرد: اجتماعات بزرگ و عزاداری‌های مذهبی که جریان‌سازی عظیمی در حوزه فرهنگ محسوب می شود از مهم‌ترین مصادیق مناسک‌سازی رسانه ملی است که اوج آن را در مراسم اربعین حسینی شاهد بودیم.

معاون امور مجلس و استان‌های رسانه ملی در پایان ضمن قدردانی از خدمات ابوالحسن صادقی جهانی، ابوالفضل معصومی‌فر را به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز قزوین معرفی کرد.

IMG_0067

معصومی‌فر مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز قزوین هم در ادامه ضمن تشکر و قدرانی از اعتماد رئیس و معاون امور مجلس و استان‌های رسانه ملی با اشاره به پیشینه تاریخی، علمی، فرهنگی وهنری استان قزوین ابراز امیدواری کرد که صداوسیمای مرکز قزوین بتواند از این پتانسیل برای تولید برنامه‌های فاخر بیش از پیش بهره ببرد.

گفتنی است معصومی‌فر که اهل قزوین و مدتی مدیرکل صدا و سیمای این استان بوده است؛ از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس به شمار می رود. وی از سال ۸۹ تاکنون مدیر کل صدای استان‌ها بود و مدیرکلی مراکز آبادان و کیش بخش دیگری از کارنامه مدیریتی وی در رسانه ملی محسوب می‌شود.

منبع: روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین

انتهای پیام/۲۰۰/د/م

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار