مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز قزوین معرفی شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170331
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۹:۲۸
شاخص : سعید انبارلویی به عنوان مدیرکل جدید صداوسیمای قزوین معرفی شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، روز چهارشنبه در مراسمی با حضور علی دارابی معاون امور استانهای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام سید محمد ابوترابی امام جمعه موقت تهران، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، دادستان، مدیران دستگاههای اجرایی و هنرمندان ضمن تقدیر ازخدمات ۴ ساله ابوالفضل معصومی فر مدیرکل سابق، سعید انبارلویی بعنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای استان قزوین معرفی شد.

امام جمعه موقت تهران در این مراسم گفت: جامعه‌ی امروز بیش از پیش به وحدت و همدلی نیاز دارد و رسانه ملی در استحکام این وحدت بسیار تاثیرگذار است.

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد با تاکید بر تحلیل عالمانه مشکلات و پرهیز از سطحی نگری افزود: رسانه ملی باید ریشه‌های مشکلات را تبیین کند و به مردم اطلاع دهد تا مانع از بروز چالش‌های جدی شود.


استاندار قزوین نیز در سخنانی، نقش رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی در شفاف سازی و مبارزه با فساد را بسیار مهم خواند.

عبدالمحمد زاهدی با بیان اینکه نقش رسانه ملی در همه عرصه‌ها در کشور بی بدیل و تاثیرگذار است گفت: در زمان جنگ سیاسی، اقتصادی و رسانه‌ای در جهان، رسانه ملی طلایه دار و فرمانده میدان است.

وی اضافه کرد: در این شرایط برای حفظ وحدت و یکپارچگی، باید یک صدای واحد از همه رسانه ها، تریبون ها، محافل و گروه‌ها شنیده شود و آن، در جهت ایجاد، ارتقا و نمایش وحدت است.

استاندار با بیان اینکه نقشی که رسانه ملی و واحد‌های استانی با توجه به اقلیم‌ها و فرهنگ‌های متفاوت در ارتباط با توسعه منطقه‌ای در کشور دارند گفت: رسانه ملی در مراکز استان‌ها از یک طرف به ویژگی‌های درون استانی می‌پردازد و از طرف دیگر رابط اخبار استانی و کشوری است که این مهم در صدا و سیمای تازه تاسیس قزوین، به خوبی نمود دارد.

مدیرکل سابق صداوسیمای مرکز قزوین نیز در سخنانی با اشاره به ظرفیت های بزرگ فرهنگی، اقتصادی و فرهنگی این استان، خواستار هماهنگی همه دستگاه ها در معرفی شایسته قزوین شد.

مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز قزوین هم گفت: با اجرای اقتصاد مقاومتی در کنار ظرفیت پویای نسل جوان، می توان از تحریم ها عبور کرد و وظیفه رسانه ملی معرفی و تقویت این ظرفیت هاست.
در این مراسم از خدمات ۴ ساله ابوالفضل معصومی فر مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز قزوین تجلیل و سعید انبارلویی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار