ایران جانبی

» مدیریت گسیخته‌ای در اداره شهر قزوین وجود دارد/ نباید مشکلات داخلی را در تهران حل کنیم
کد خبر: 210971
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۳۳
نماینده مردم قزوین در مجلس:
شاخص : نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: ما آمادگی داریم که فصل الخطاب در تصمیمات داخلی استان را بر عهده بگیریم چراکه دلیلی ندارد مشکلات ما برای حل شدن به تهران برود، قزوین غنی از نیروهای ادیب و نخبه است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، لطف الله سیاهکلی در صحن علنی شورای شهر قزوین که شب گذشته در سالن مفاخر شهرداری برگزار شد، با بیان اینکه مدیریت گسیخته‌ای در اداره شهر داریم، اظهار کرد: در حوزه شهر باید تیم شورا و شهرداری نقش کلیدی داشته باشند و دیگر دستگاه‌ها کمک کنند تا برنامه‌ها پیاده شود.

وی افزود: اما می‌بینیم که نهادهای دیگر بر حوزه شهری حاکمیت دارند و این یک ایراد است که اجازه نمی‌دهد در شهر شکوفایی صورت گیرد، وقتی کاری را انجام می‌دهیم باید مردم از ما راضی باشند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: ما یاد نگرفتیم کسی که تعارض می‌کند باید پاسخگو باشد و درواقع در تعارضات به مردم ظلم می‌شود و این نکته خیلی مهمی است و پروژه‌هایی مثل امامزاده حسین(ع) که رها شده نیز از این دست تعارضات است‌.

وی بیان کرد: اگر در منطقه‌ای طرحی را پیاده می‌کنیم باید از مردم بپرسیم که چگونه پیاده سازی کنیم تا آن‌ها هم با ما همکاری کنند اما مردم ما ناراضی هستند و از طرح‌ها گله دارند چراکه آن‌ها را در تصمیم‌گیری‌ها مشارکت نمی‌دهیم.

سیاهکلی ادامه داد: در بحث ورودی قزوین، متاسفانه چهره نازیبایی است چراکه این وضعیت در شان شهر قزوین نیست، ورودی شهر باید تحریک کننده مسافران باشد تا از شهر بازدید کنند، درحالی که در چهارراه ولیعصر شاهد ترافیک شدیدی هستیم.

مجلس در باب اقتصاد وارد میدان شده است

نماینده مردم قزوین در مجلس عنوان کرد: ما آمادگی داریم که فصل الخطاب در تصمیمات داخلی استان را بر عهده بگیریم چراکه دلیلی ندارد مشکلات ما برای حل شدن به تهران برود، قزوین غنی از نیروهای ادیب و نخبه است در حالی که متاسفانه ما به شخصیت‌های خود احترام نمی‌گذاریم و تکریم نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه باید از نخبگان استفاده کنیم، عنوان کرد: نیروهای زیادی در استان داریم که می‌توانند اثرگذار باشند اما به خاطر کم لطفی و بی‌توجهی ما، بسیاری از این شخصیت‌ها استان را رها می‌کنند و به تهران می‌رودند.

سیاهکلی عنوان کرد: اگر اماکن تاریخی را به شهرداری واگذار کنیم قطعا باتوجه به ظرفیتی که دارد نیز بهتر می‌تواند بحث احیاء و بهره‌برداری را اجرا کند و خوشبختانه وضعیت شهرداری مناسب است.

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: مجلس در باب اقتصاد وارد میدان شده و کمیسیون‌ها را با در نظر گرفتن اولویت‌‌ها برگزار کردیم که بحث خودرو اولویتی بود که مطرح شد و در هفته آینده نیز اولویت‌های دیگر را مطرح خواهیم کرد.

وی در پایان تاکید کرد: همه ما به خدمت گذاری، تلاش برای کارایی نظام و امیددهی به مردم موظف هستیم تا دوام و قوام این سرزمین حفظ شود و در این زمینه نباید هیچ کوتاهی رخ دهد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار