مدیر روابط عمومی یکی از ادارات دولتی در قزوین بازداشت شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 120414
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۲۱
در پی اتهام دعوت به حمایت از فتنه‌گران در فضای مجازی؛
شاخص : دادستان عمومی و انقلاب قزوین از بازداشت مدیر روابط عمومی یکی از ادارات دولتی قزوین به اتهام دعوت به حمایت از فتنه‌گران در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی دقایقی پیش ضمن اعلام خبر بازداشت یکی از مدیران ادارات دولتی قزوین اظهار داشت: این مدیر چندی پیش با دعوت عموم کاربران فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به حمایت یکی از فتنه‌گران بازداشت شد.

وی افزود: این فرد در فضای مجازی با دعوت کاربران به پیوستن کمپینی با عنوان «حامیان یکی از فتنه‌گران در شبکه‌های اجتماعی» اقدام به این عمل کرده بود.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین خاطرنشان کرد: در پی این ماجرا تعداد بی‌شماری از اهالی رسانه و عموم مردم نسبت به اقدام صورت گرفته و دعوت به حمایت از فتنه‌گران توسط مدیر روابط عمومی یکی از دستگاه‌های دولتی در قزوین واکنش نشان دادند که نسبت به بازداشت این فرد اقدام شد.

صادقی‌نیارکی بیان کرد: هر گونه اقدام در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی رصد شده و همه عموم مردم و همچنین مسؤولان باید بدانند که اجرای قانون در فضای مجازی هیچ تفاوتی با فضای حقیقی نداشته و چه بسا قاطع‌تر و دقیق‌تر هم اجرا می‌شود، به همین دلیل افراد ضمن رعایت شئون نظام مقدس جمهوری اسلامی و احترام به قوانین و مقرارت از ارتکاب به تخلف در شبکه‌های اجتماعی پرهیز کرده و ابزار دست فتنه‌گران نشوند.

به گزارش فارس، (ع.ر) که مدیر روابط عمومی یکی از ادارات دولتی در قزوین است چندی پیش با انتشار کمپین حمایت یکی از محکومین فتنه به نام (ن.م) اقدام به پیوستن کاربران شبکه‌های اجتماعی به کمپین این فتنه‌گر پرداخته بود که با اعتراضات گسترده اهالی رسانه و عموم مردم روبه‌رو شد و معترضان به این عمل، خواستار برخورد چنین اقداماتی از سوی مدیران دستگاه‌های نظارتی شده بودند.

گفتنی است چندی پیش نامه‌ای که از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس در حمایت از (ن.م) صادر شده بود هم توسط سیده‌حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی به امضا رسید که کاربران شبکه‌های اجتماعی و اهالی رسانه به این موضوع واکنش نشان داده بودند.

انتهای خبر

منبع: فارس

مطالب مرتبط

برچسب ها:

2 پاسخ به “مدیر روابط عمومی یکی از ادارات دولتی در قزوین بازداشت شد”

  1. ناشناس گفت:

    ایشان مدیر نیستند کارشناس روابط عمومی هستند

  2. نصری گفت:

    چرا اسمش را نمیگید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار