مدیر پشت میز نشین نمی‌خواهم/ با روحیه بسیجی کار کنید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 124171
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: شرایط کشور به گونه ای است که باید با کار شبانه روزی و مدیریت جهادی و بسیجی به فکر حل مشکلات مردم باشیم، در استان مدیر پشت میز نشین نمی خواهیم.

به گزارش شاخص، فریدون همتی در جلسه شورای بانکها که روز پنجشنبه در استانداری برگزار شد اظهارداشت: مسئولیت در نظام اسلامی یک فرصت برای خدمت گذاری است و اگر کسی قدر این دوران را نداند هم پیشمان خواهد شد و هم باید پاسخگوی مردم باشد.

استاندار قزوین گفت:وجدان خود را قاضی کنید ولحظه ای فرصت را ازدست ندهیدوبدانید معلوم نیست تا چه زمانی زنده ایم و مسئولیت داریم و اگر زمان را از دست بدهیم دیگر جبران نخواهد داشت.

مدیر پشت میزنشین نمی خواهیم

همتی با انتقاد از برخی مدیران استان تصریح کرد: آنقدر کار در استان داریم و از زمان عقب هستیم که اگر شبانه روز هم کار کنیم باز هم جبران نمی شود و امروز که چشم امید مردم به ما و شماست وظیفه داریم به مطالبات مردم و رهبری پاسخ دهیم درغیر اینصورت حقوق مان هم حلال نیست.

وی اظهارداشت: جمهوری اسلامی فقط کار می خواهد و ما نیز به مدیر پشت میز نشین نیازی نداریم و مدیران باید به جای نشستن در اتاق های در بسته باید سراغ کارآفرینان و سرمایه گذاران و مدیران واحدهای صنعتی و کشاورزی و تولیدی بروند و مشکلاتشان را حل کنند و منتظر حضور مردم باشند.

استاندار قزوین یادآورشد: وظیفه دارم ابتدا به خودم تذکر دهم و سپس به شما مدیران که با همه وجود برای حل مشکلات مردم کار کنید و شب و روز نشناسید در غیر این صورت با مدیران ضعیف و کم کار برخورد خواهیم کرد و مدیران قوی را تشویق می کنیم.

همتی گفت: از معاونان استانداری و مدیران انتظار دارم و تاکید می کنم کارهای معطل مانده را پیگیری کنند زیرا ما می توانیم به جای حل مشکل ۱۰۰۰ واحد صنعتی تا دوبرابر این میزان را جوابگو باشیم و مشکلاتشان را حل کنیم.

وی اضافه کرد: از مدیران هیچ توقع شخصی نداریم و فقط کار در چارچوب قانون می خواهیم و هرجا ضعف ببینیم تذکر می دهیم و هرجا نقطه قوتی دیدیم تقدیر می کنیم.

مصوبات سفر رئیس جمهور پیگیری شود

استاندار اظهارداشت: مدیران باید مصوبات سفر رئیس جمهور را پیگیری کنند و با استفاده از ظرفیت نمایندگان هرجا مشکلی داشتند به ما منتقل کنند تا آن را حل کنیم.

وی اضافه کرد: ما در استان مانند یک هیئت دولت کوچک هستیم و اگر نتوانیم مشکلات خود را حل کنیم از ضعف ماست لذا باید نوع نگاه و تفکر ما تغییر کند تا به نتیجه برسیم.

مدیران کوتاهی کنند در آسیبهای اجتماعی سهیم هستیم

همتی گفت: اگر نتوانیم شغل ایجاد کنیم و بعلت بیکاری جوانی معتاد، بزهکار و یا خلافکار شود همه ما در بروز این آسیبهای اجتماعی سهیم هستیم و باید شرمنده شویم.

استاندار از مدیران بانکها خواست با تسهیل در امور وام گیرندگان و تولیدکنندگان در مسیر توسعه استان همراهی کنند.

انتهای پیام /

منبع: خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار