بدعهدی‌های دشمنان در مذاکرات برجام بر کسی پوشیده نیست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 120030
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین بیان اینکه ایران اهل منتطق و مذاکره است و هر کجا لازم باشد مذاکره می‌کند، گفت: افکار عمومی در بحث برجام با حقیقت مواجه شده و متوجه دروغ و بدعهدی دشمنان شدند و این یک پیروزی بزرگ است.

فریدون همتی استاندار قزوین در گفت وگو اختصاصی با خبرنگار سیاسی  شاخص ضمن بیان اینکه بسیج مایه افتخار و عامل مهم پیروزی در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران بود،اظهار کرد: بسیج یک نیروی الهی است که ایمان ملت را تقویت می‌کند.

وی با بیان اینکه بسیج هدیه الهی و راه‌گشای مشکلات است، افزود: کشور ما با استفاده از ظرفیت بسیج می‌تواند از بن بست‌های به وجود آمده در حوزه‌های فرهنگی و اقتصادی عبور کند.

استاندار قزوین با بیان اینکه بسیج با دور اندیشی امام خمینی(ره) برای پاسداری از انقلاب اسلامی متولد شد، اضافه کرد: تا زمانی که بسیج با اقتدار و مننسجم ایستاده، دشمنان و مستکبران همیشه خار و ذلیل خواهند ماند.

وی با بیان اینکه حربه دشمن در همه ابعاد جوانان را تهدید می‌کند، افزود: باید با تکیه بر توانمندی داخلی و با استفاده از روش‌های کارآمد علمی و مدیریتی اثر دشمن را خنثی کرد.

همتی با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی بیان کرد: باید حوزه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و دفاعی را با تکیه بر قابلیت‌های داخلی و بین المللی به سطحی برسانیم که دشمن نتواند ملت ایران را در تنگنا قرار دهد.

این مسوول در رابطه با مذاکرات برجام اذعان داشت: جمهوری اسلامی ایران اهل منطق و مذاکره است و هر کجا لازم باشد مذاکره می‌کند و اگر دشمن روزی حماقت نماید و  قصد تجاوز به خاک ملت ایران را داشته باشد در مقابل آن ایستادگی و از حقوق ملت ایران دفاع می‌کند.

وی ادامه داد: ایران در مذاکرات برجام با اقتدار، تدبیر و عقلانیت ایستادگی کرده و منطق خود را به کرسی نشاند و  نتیجه آن به لغو تحریم‌ها از سوی ۵+۱ منجر شد.

همتی در پایان در رابطه با نقض برجام از سوی دشمن افزود: افکار عمومی با حقیقت مواجه شده و متوجه دروغ دشمنان شدند که این یک پیروزی بزرگ است.

انتهای پیام/۱۰۰۷

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار