ایران جانبی

» ۱۶داوطلب در استان قزوین ثبت‌نام کردند
کد خبر: 200015
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۳:۴۳
در اولین روز از نام‌نویسی انتخابات؛
شاخص : اولین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی در قزوین آغاز شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، ثبت نام داوطلبین یازدهم دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز (یکشنبه) دهم آذرماه آغاز شد.

تا کنون هشت نفر برای ثبت نام به فرمانداری قزوین مراجعه کردند که شش نفر ثبت نام شدند و دو نفر هم به علت ناقص بودن مدارک، ثبت نام آن‌ها تکمیل نشد.

از این هشت نفر، دو نفر خانم و شش نفر آقا بودند که میانگین سنی این داوطلبین از ۳۸سال تا ۵۸سال است.

همچنین حجت الاسلام نورالله قدرتی، رئیس کل دادگستری استان قزوین از جریان ثبت نام داوطلبین و ستاد مرکزی انتخابات قزوین بازدید کرد.

۷نفر در شهرستان قزوین ثبت نام شدند

محمد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار شاخص، اظهار کرد: در روز اول ثبت نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۷ نفر در حوزه مرکزی ستاد انتخابات شهرستان‌ قزوین اقدام به ثبت نام کردند.

و افزود: از این تعداد ۱ نفر خانم و ۶ نفر آقا هستند که جوان‌ترین فرد ثبت نام کرده ۳۰ سال و مسن ترین فرد ۵۹ سال دارد.

این مقام مسئول بیان کرد: ۶ نفر از ثبت‌نام کنندگان دارای مدرک فوق لیسانس بوده و یک نفر دارای مدرک معادل حوزوی می‌باشد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان قزوین در خصوص پراکندگی شغلی داوطلبین گفت: ۲ نفر بازنشسته، ۱ نفر استاد دانشگاه، ۱ نفر بیکار، ۲ نفر آزاد و ۱ نفر هم روحانی بوده که در این بین ۲ نفر از داوطلبین دارای سوابق ایثارگری هستند.

شفیعی در پایان با بیان اینکه ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی تا ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۶ آذر ادامه خواهد داشت تصریح کرد: داوطلبان ثبت نام خود را به روز آخر موکول نکرده و در روزهای آتی اقدام به ثبت‌نام نمایند.

همچنین رئیس ستاد انتخابات استان قزوین اظهار کرد: در پایان نخستین روز از ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۶ داوطلب از استان قزوین و در سه حوزه قزوین، آبیک، البرز؛ بوئین زهرا و تاکستان ثبت‌نام کردند.

منوچهر حبیبی ادامه داد: هفت نفر از این داوطلبان از حوزه قزوین، آبیک و البرز، پنج نفر بوئین زهرا و چهار نفر نیز از حوزه تاکستان بود که یک نفر از داوطلبین قزوین خانم و دیگر داوطلبین آقا بودند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین ابراز کرد: ۱۳نفر از ثبت‌نام کنندگان دارای مدرک کارشناسی ارشد، دو نفر دکتری و یک نفر نیز دارای تحصیلات حوزوی بودند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار