ایران جانبی

» مراسم استقبال و تشییع «شهید شیری» را به نحو احسن برگزار کنیم/ اقدامات سپاه قزوین در کمک مومنانه مثال‌زدنی است
کد خبر: 208458
تاریخ انتشار: 14 اکتبر 2020 - 2:29
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: امیدواریم با راهنمایی‌های مسئولان بلندبالای استان قزوین برنامه ریزی دقیق و بزرگی با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برای استقبال و تشییع شهید شیری عزیز انجام بگیرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، آیت الله عبدالکریم عابدینی در سومین مرحله از اجرای رزمایش کمک مومنانه در دهه پایانی ماه صفر با عرض تسلیت ایام عزاداری سیدالشهدا اظهار کرد: خدا را شاکریم که برای چندمین مرتبه شاهد حرکت ارزشمند تعاون و احسان و مواسات و همدردی و همدلی با نیازمندان در استان قزوین هستیم.

امام جمعه قزوین افزود: سپاه پاسداران در همه عرصه‌های مواسات اعم از جمع آوری و شناسایی نیازمندان و توزیع بسیار فعالانه حضور داشت و حماسه دیگری آفرید و در این ایام که مشکلات اقتصادی و معیشتی افزایش یافته حمایتگر نیازمندان و محرومان شد.

وی ادامه داد: حضور خیرین بزرگوار برای شرکت در کمک مومنانه نشان دهنده این مطلب است که ما شاهد حرکت مقطعی مواساتی نیستیم، بلکه تا زمانی که مردم در مشقت و سختی هستند این وظیفه بر گردن همه ما قرار دارد و باید این رزمایش و کمک مومنانه تا زمانی که خدای متعال گشایشی برای همه ما قرار دهد، ادامه پیدا کند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اضافه کرد: کمک به نیازمندان یک امتحان الهی برای همه ماست و جایزه بزرگی هم در انتظار خیرین است، خدای متعال می‌فرماید؛ “اگر مردم اهل ایمان و تقوا باشند خداوند برکات آسمان و زمین را برای آنها قرار می‌دهد”. ایمان و تقوا در هر زمانی یک نوع بروز و ظهور دارد و در زمان گرفتاری و مشکلات معیشتی یعنی باید اقتصاد مردم را حل کنیم.

آیت الله عابدینی ابراز کرد: زمانی که دشمن به خاک ما تجاوز می‌کند ایمان و تقوا یعنی حضور در میدان جنگ و دفاع از کشور؛ زمانی هم که کشورهای اسلامی و مسلمانان دچار فتنه امریکایی_اسراییلی داعش می‌شوند دفاع از حرم امتحانی است که مسلمانان باید از خودشان نشان دهند.

امام جمعه قزوین اذعان کرد: ما به همه عزیزان سپاهی و فرماندهی معزز و مکرم سردار شاهرخی به واسطه کار عظیم و ادامه دار و شایسته کمک مومنانه خداقوت عرض می‌کنیم و اقدامات سپاه قزوین در این حوزه مثال زدنی است.

 

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به شناسایی پیکر شهید شیری یادآور شد: این شهید عزیز با حضورش استان قزوین را منور و خوش عطر خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: الحمدلله شب گذشته مراسم عظیم تجلیل از شهدای مدافع حرم مازندران را شاهد بودیم، ان شاء الله در قزوین نیز چنین مراسم بزرگی را جهت تجلیل از شهید شیری برگزار کنیم و فرصت لازم نیز برای برگزاری این مراسم وجود دارد.

امام جمعه قزوین در پایان گفت: امیدواریم با راهنمایی‌های سردار فرماندهی و مسئولان بلندبالای استان قزوین برنامه ریزی دقیق و بزرگی با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برای استقبال و تشییع شهید شیری عزیز انجام بگیرد و تجلیل از این شهید بزرگوار به نحو احسن برگزار شود.

انتهای پیام/ 1300

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار