مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید پایانه کالای قزوین برگزار شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 173354
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
شاخص : مراسم تودیع و معارفه مدیر پایانه کالای قزوین با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین و روسای انجمن‌های صنفی شرکت‌ها و رانندگان قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، معارفه رمضان سکاکی به عنوان مدیر جدید پایانه کالای قزوین در محل پایانه کالای قزوین برگزار شد.

در این جلسه ضمن معرفی مدیر جدید پایانه کالا از زحمات مدیر سابق پایانه کالای قزوین تقدیر به عمل آمد.

همجوار بودن و قرار داشتن در مسیر ارتباطی پایتخت بر اهمیت حمل و نقلی استان قزوین می افزاید که این امر اهتمام جدی‌تر برای فراهم کردن شرایط حمل و نقل ایمن و روان را می‌طلبد و با برنامه‌های اجرایی که تاکنون در استان صورت پذیرفته چشم‌انداز خوبی درآینده مشاهده می‌شود.
همچنین در این مراسم سکاکی مدیر جدید پایانه کالای قزوین ضمن ارایه برنامه های خود در دوره جدید مدیریت پایانه کالای قزوین از تعامل هر چه بهتر بین پایانه کالای قزوین و انجمن های صنفی شرکت ها و رانندگان در آینده خبر داد.

وی در این جلسه گفت: رفع موانع و مسایل پیش روی فعالین و رانندگان حوزه حمل و نقل کالای جاده ای نیازمند همکاری و یاری این عزیزان در آینده در جهت رفع موانع و مسایل می باشد.

سکاکی دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین می باشد.

در پایان این مراسم افشین پیرنون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین به همراه روسای انجمن های صنفی شرکت ها و رانندگان کالای قزوین از شرکت های مستقر در پایانه کالای قزوین بازدید به عمل آورد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار