مراسم روز ملی استکبارستیزی در قزوین آغاز شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 176451
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۹:۵۵
همزمان با سراسر کشور؛
شاخص : مراسم روز ملی استکبارستیزی همزمان با سراسر کشور در قزوین آغاز شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مراسم سی‌ونهمین سالروز گرامیداشت ۱۳ آبا از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضور دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردم در شهر قزوین آغاز شد.

دانش‌ آموزان و مردم با حمل پلاکاردهایی که شعارهای ضد استکباری بر روی آن نگاشته شده از مناطق مختلف قزوین در این مراسم شرکت کرده‌اند و با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر آل سعود و مرگ بر اسرائیل در حال تجمع در چهارراه شهدای خیابان سپه این شهر هستند.

در این راهپیمایی اقشار مختلف مردم با فریاد مرگ بر اسراییل، مرگ بر آمریکا و محکوم کردن اظهارات و اقدامات خصمانه مقامات آمریکایی علیه کشورمان حضوری حماسی و پرشور را به نمایش گذاشتند.

مردم قدرشناس ایران امسال هم مانند سابق به مناسبت فرارسیدن روز ۱۳آبان، به خیابان ها آمدند و علیه نمادهای استکبار اعلام انزجار کردند؛ امروز مردم شریف و شهیدپرور قزوین به خیابان‌ها آمدند تا بگویند؛ هرگز مرعوب دروغ‌ها و تهدیدهای پوشالی امریکا و همپیمانانش نخواهند شد.

امروز از پیرو و جوان، مردم و مسئولین در صحنه حاضر هستند تا اتحاد و انسجام خود را به جهانینان نشان دهند؛ امروز همه مردم از اقشار مختلف در تجمعی باشکوه انزجار خود را از ابرقدرت‌ها و مستکبرانی که حقوق بشر را زیر را پا گذاشتند اعلام کردند.

دانش اموزان و نسل جدید که در گهوراه انقلاب اسلامی تربیت یافته‌اند با در دست داشتن عکس‌هایی از رهبر معظم انقلای اسلامی به خیابان‌ها آمدند تا بیعت دوباره با ولایت فقیه و رهبرشان داشته باشند و اعلام کردند که هیچ تهدیدی نمی‌تواند این پیمان و عهد استوار را از هم باز کند.

مسئولین استان قزوین در این مراسم حضور دارند و همراه و هم صدا با مردم روز ملی استکبارستیزی را که امسال به دلیل فشارهای امریکا و تبلیغات منفی گسترده‌ای که در جهت تضعیف نظام و انقلاب اسلامی به راه انداخته است، رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است گرامی داشتند.

 

 

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار