ایران جانبی

» مراسم عجیب ازدواج و طلاق قورباغه‌ها در هند! + فیلم
کد خبر: 195781
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۲:۱۹
شاخص : در یک مراسم عجیب سنتی، گروهی محلی در هندوستان برای باریدن و سپس نباریدن باران مراسم ازدواج و طلاق قورباغه‌ها را برگزار کردند.

به گزارش شاخص نیوز: برگزاری مراسم سنتی عجیب طلاق قورباغه‌ها در یکی از مناطق هندوستان به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. درحالی که چندی پیش این دو قورباغه برای باریدن باران با هم ازدواج کرده بودند این بار افراد محلی برای توقف بارش باران اقدام به برگزاری مراسم طلاق این دو قورباغه کردند.

این دو قورباغه به صورت سمبلیک در تاریخ ۱۹ جولای با هم ازدواج کرده بودند. افراد محلی برای خوشنود کردن خدایان باران و فرستادن باران اقدام به برگزاری مراسم ازدواج این دو قورباغه با هم کرده بودند. پس از بارش باران اعضای امشی وسواشاکتی ماندال در تاریخ ۱۱ سپتامبر اقدام به برگزاری مراسم طلاق دو قورباغه کردند.

در ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه از این مراسم ضبط شده است، گوشه‌هایی از این مراسم  به تصویر کشیده شده است. در ابتدای این ویدئو در حالی که این اعضاء در یک مکان خاص گرد هم آمده‌اند و مشغول خواندن دعا هستند، دیده می‌شوند. در ادامه این ویدئو نشان داده می‌شود که در پایان، رهبر گروه که شال نارنجی رنگ به گردنش انداخته است پس از پایان دعا در یک محوطه باز با بالا بردن دستانش از خدایان می‌خواهد تا باران را متوقف کنند. اعضای گروه نیز عمل او را تکرار می‌کنند.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار