مراسم قرعه کشی جشنواره شرکت تعاونی گاوداران بوئین زهرا برگزار شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146190
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
با حضور مسوولان؛
شاخص : مراسم قرعه کشی و اهدا جوائز جشنواره تابستانه شرکت تعاونی گاوداران با حضور مسوولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مراسم قرعه کشی و اهدا جوائز جشنواره تابستانه شرکت تعاونی گاوداران با حضور علینقی سیمیاری معاون اداری و مالی سازمان تعاون روستایی استان، کرم عباسی رییس اداره بازرگانی، حجت الاسلام و المسلمین معقول نماینده ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی استان، خدایاری معاون فرماندار بوئین زهرا، آرامیده رییس اداره تعاون روستایی بوئین زهرا، حسین زاده مدیرعامل شرکت تعاونی گاوداران بوئین زهرا و جمعی از مسوولین در شهرستان بوئین زهرا برگزار شد.

سیمیاری در این مراسم یکی از شاخص ترین فعالیت های تعاونی گاوداران بوئین زهرا را فروشگاه هایپرتروکا دانست و اظهار کرد: این فروشگاه در سطح استان و ملی بی نظیر است.

معاون اداری و مالی سازمان تعاون روستایی استان قزوین با تاکید بر احیاء حقوق مصرف کنندگان، تصریح کرد: در فروشگاه هایپرتروکا انواع کالاها با برندهای مختلف عرضه می شود تا مصرف کننده آزادانه انتخاب کند و مصرف کننده حق دارد قیمت کالا را براساس کیفیت و مرغوبیت پرداخت کند.

این مسوول با بیان اینکه تعاون مصداق عینی مشارکت و حاکمیت خرد جمعی است، افزود: تعاون و همکاری در تحقق رشد و شکوفایی جامعه نقش به سزایی دارد که این امر نیازمند گسترش فرهنگ تعاون در پیدایش همدلی، همفکری، همگرایی در جامعه است و باید زمینه درآمدزایی، اشتغال زایی و کاهش هزینه های عملیاتی را در شبکه فراهم کرد.

خدایاری هم در این مراسم با اشاره به اینکه چرخش اقتصاد در تعاونی های روستایی ضروری است، گفت: با فعالیت تعاونی گاوداران بوئین زهرا شاهد پیشرفت و رشد اقتصادی منطقه هستیم.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان بوئین زهرا دارای پتانسیل های فراوان کشاورزی، دامداری و صنعتی است.

آرامیده عنوان کرد: در این جشنواره تابستانه محمد رحیم خانی یک دستگاه خودرو پراید، عبداله دودانگه و حمید احمدزاده موتور سیکلت، امین اسکندرلو و زهرا آقابابایی دوچرخه، احمد ملک محمدی و حسن افشار یخچال، فرامرز سلیمی و بهنام قره بابایی تلویزیون، عابدین یوسفی یک راس اسب، مریم فاضل، سیروس افشار، محمد اینالو، پوریا همتی و محمود هاشمی قوچ برنده شدند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار