مراکز انتقال خون قزوین پذیرای اهداکنندگان خون در ماه محرم/ سال گذشته بیش از ۸۰۰ واحد خون در روزهای تاسوعا و عاشورا اهدا شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 172824
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۲:۱۹
مدیرکل انتقال خون استان قزوین:
شاخص : مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: مراکز انتقال خون استان قزوین علاوه بر روز‌های ماه محرم، در تاسوعا و عاشورا پذیرای اهداکنندگان خون است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، محمدحسین برادران با اعلام اینکه مراکز انتقال خون قزوین پذیرای اهداکنندگان خون در ماه محرم است، اظهار کرد: مراکز انتقال خون استان قزوین علاوه بر روز‌های ماه محرم در تاسوعا و عاشورا پذیرای اهداکنندگان خون است.

مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: مردم نوع‌دوست و خیر استان سال گذشته در روز‌های نهم و دهم محرم ۸۶۴ واحد خون به بیماران نیازمند اهدا کردند.

این مسئول با بیان اینکه ساعات پذیرش مرکز خونگیری قزوین در ایام محرم از ساعت ۸ تا ۲۰ و در مرکز تاکستان از ساعت ۸ تا ۱۳ است، افزود: مرکز قزوین در روز سه شنبه بیست و هفتم شهریور از ساعت ۸ تا ۲۴ و در روز تاسوعای حسینی از ساعت ۹ تا ۲۴ و در عاشورای حسینی از ساعت ۹ تا ۲۱ فعال است.

برادران خاطرنشان کرد: همچنین مرکز پذیرش اهدای خون تاکستان سه‌شنبه بیست و هفتم شهریور و تاسوعای حسینی صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۳ و بعد از ظهر‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۲ دایر است و در روز عاشورای حسینی از ساعت ۹ تا ۱۷ آماده خدمت رسانی به اهدا کنندگان خون است.

مدیرکل انتقال خون استان قزوین با اشاره به حس نوع‌دوستی و کمک به بیماران در ایام عزاداری امام حسین(ع) تصریح کرد: هر ساله با فرارسیدن ماه محرم و صفر بر تعداد اهدا کنندگان خون افزوده می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار