مرحوم هاشمی‌رفسنجانی مرد روزهای سخت در دوران انقلاب بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 153355
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۴:۵۹
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با اشاره به اینکه مرحوم هاشمی‌رفسنجانی مرد روزهای سخت در دوران انقلاب بود گفت: باید راه امام، انقلاب و اسلام را ادامه دهیم و در پیشرفت و تعالی کشور و نظام تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در یادواره آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که صبح امروز در سالن اجتماعات کوثر شهر قزوین برگزار شد اظهار کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مرد روزهای سخت دوران انقلاب بود.

وی افرود: اگر مروری بر حوادث انقلاب داشته باشیم می‌بینیم که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در سخت‌ترین دوران شخصیتی موثر در تصمیم‌سازی و  تصمیم‌گیری‌ها بوده است.

استاندار قزوین گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دوران انقلاب تنها یک مبارز نبود در عین حال از خانواده مبارزین حمایت می‌کرد و دغدغه پیشرفت کشور، ملت و نظام اسلامی را داشت.

زاهدی عنوان کرد: یکی دیگر از ویژگی‌های آیت‌الله هاشمی رفسنجانی این بود که هر حرفی می‌زد یک فکری پشت آن بود و بدون تحلیل و بررسی صحبتی نمی‌کرد و در کنار آن هم نباید صبوری او را فراموش کنیم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی سرمایه‌های زیادی را از دست داده است تصریح کرد: باید با همان مقاومت که یاران امام راحل داشتند، راه امام، انقلاب و اسلام را ادامه دهیم و در پیشرفت و تعالی کشور و نظام تلاش کنیم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار