مردم باید جاری بودن منافع وقف را در ابعاد مختلف زندگی خود احساس کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 134786
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۴۳
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: باید مردم جاری بودن منافع وقف را در ابعاد مختلف زندگی خود ببینند و منافع وقف را در عمران، آبادانی و اصلاح امور کشور بیشتر احساس کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار حجت‌الاسلام‌‌والمسلمین احمد شرفخانی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با تقدیر از خدمات اوقاف استان قزوین، اظهار کرد: باید مردم جاری بودن منافع وقف را در ابعاد مختلف زندگی خود ببینند و منافع وقف در عمران، آبادانی و اصلاح امور کشور بیشتر احساس شود.

وی ادامه داد: باید موانع تحقق این هدف مهم شناسایی و رفع شود چرا که جاری بودن منافع وقف در جامعه، به رغبت هر چه بیشتر مردم به این فریضه دینی منتهی می‌شود.

امام جمعه قزوین بیان کرد: اگر منافع وقف در جامعه بیشتر جاری باشد، آثار و برکات بیشتری به همراه خواهد داشت و کسانی که علاقه دارند اموال خود را وقف کنند با خیال آسوده این کار را انجام خواهند داد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه تأکید کرد: معرفت‌افزایی در خصوص وقف و برکات آن در جامعه بسیار ضرورت دارد و واقفان باید به سمت اولویت‌ها سوق داده شوند تا شاهد برکات بیشتر وقف‌های صورت گرفته باشیم.

 

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار