مردی با پرچم داعش در نزدیکی پارلمان انگلیس ظاهر شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 62444
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
شاخص : در آستانه سالگرد بمب‌گذاری هفتم جولای در لندن، مردی با پرچم داعش در نزدیکی پارلمان انگلیس ظاهر شد ولی پلیس وی را دستگیر نکرد.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص،یک مرد در حالی که خود را با پرچم داعش پوشانده بود، امروز (دوشنبه) در مقابل پارلمان انگلیس ظاهر اما به دست پلیس دستگیر نشد.

به نوشته ایندیپندنت، پلیس انگلیس با مردی روبرو شد که خود را در پرچمی شبیه به پرچم داعش پوشانده بود و با یک کودک بر روی شانه‌هایش در مقابل پارلمان قدم می‌زد. کودکی که بر روی شانه‌های وی قرار گرفته بود در دستش پرچم داعش داشت و آن را تکان می‌داد.

عکس‌های حضور این فرد در نزدیکی محل پارلمان انگلیس توسط یک گردشگر گرفته شده و در یک فروم آنلاین کره‌ای منتشر شد.

یکی از سخنگوهای متروپلیتن (پلیس لندن) به تلگراف گفت «دو افسر پلیس با این مرد صحبت کردند و به نتیجه رسیدند که این فرد در چهارچوب قانون عمل می‌کند پس تصمیم گرفته شد و وی دستگیر نشد.»

این حادثه زمانی روی داد که تنها یک روز به سالگرد بمبگذاری هفتم جولای مانده است. در تاریخ هفتم جولای سال ۲۰۰۵ در جریان بمب‌گذاری ۱۶ تیر ۱۳۸۴، انفجار ۴ بمب در سیستم حمل و نقل لندن در قطارها و اتوبوس‌های این شهر و در ساعات پر رفت‌وآمد صبح موجب کشته‌شدن دست‌کم ۵۲ نفر و خود ۴ بمب‌گذار شد. ۷۰۰ نفر نیز در جریان این انفجارها زخمی شدند.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار