مردی که تحسین کاربران اینترنت را برانگیخت+ تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 143847
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
شاخص : زوج مشتری این رستوران که با دیدن سفارش غذای این مرد دچار حیرت شدند در ادامه با صحنه ای تاثیرگذار مواجه شدند.

به گزارش گروه اجتماعی شاخص، کودکان بسیاری در جهان هستند که به کودکان بی خانمان یا خیابانی معروف شده اند. این کودکان پدر و مادر ندارند و یا اگر هم داشته باشند به دلیل بضاعت کم مالی، قادر به نگهداری از فرزندان خود نمی باشند. با این حال، در جهان ما انسان های سخاوتمندی زندگی می کنند که نماد انسانیت بشمار می روند و با دیدن چنین کودکانی، بی توجه از کنار آنها نمی گذرند و به آنها در حد بضاعت خود کمک می کنند.

به تازگی عمل انسان دوستانه مشتری رستورانی در “مانیل” فیلیپین تحسین سایر مشتریان رستوران و کاربران اینترنت را برانگیخت. ماجرا از آنجا آغاز شد که “پاتریشا کاپیلان” یکی از مشتریان رستوران به همراه نامزدش، منتظر دریافت سفارش خود بود که مرد جوانی که در حال سفارش غذا بود توجه این زوج را جلب کرد.

سفارش غذای این مرد تنها برای ۳ نفر کنجکاوی پاتریشا را برانگیخت. پس از تحویل غذا توسط گارسون، وی از رستوران خارج شد و لحظاتی بعد با ۳ کودک بی خانمان و خیابانی مجددا به رستوران بازگشت.

پاتریشا و نامزدش بلافاصله دریافتند که این ۳ وعده غذای سفارش داده شده توسط این مرد درواقع برای این ۳ کودک بی خانمان بوده است. در ادامه این مرد در حالی که دو پرس غذا را به دو کودک داده بود خود نیز به همراه کودک سوم شروع به خوردن پرس سوم نمود.

در حالی که اشک در چشمان پاتریشا و نامزدش حلقه زده بود، وی بلافاصله با تلفن همراهش تصاویری از این مرد سخاوتمند تهیه نمود و در صفحه فیسبوکش قرار داد. انتشار تصاویر این مرد و عمل انساندوستانه اش با واکنش کاربران همراه بود.

بسیاری از کاربران این مرد و انسان های نظیر وی را انسان هایی دانستند که جهان امروز به بودن آنها نیاز مبرم دارد و آنها هستند که با سخاوت و مهربانی خود، جهان را تغییر خواهند داد.

انتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار