مروری بر آثار دفاع مقدس استاد دلزنده
کد خبر: 114583
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵
حوزه هنری قزوین برگزار می کند:
شاخص : به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، ویژه برنامه ای با عنوان؛ «مروری بر نقاشی های استاد ابوالفضل دلزنده» 10 مهر ماه، ساعت:16 در سالن اجتماعات کتابخانه امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

به گزارش شاخص نیوز؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، ویژه برنامه ای با عنوان؛ «مروری بر نقاشی های استاد ابوالفضل دلزنده» با حضور؛ جمعی از هنرمندان و مسوولان، ۱۰ مهر ماه، ساعت:۱۶ در سالن اجتماعات کتابخانه امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

در این برنامه آثار و نقاشی های این هنرمند پیشکسوت که در سال های انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس خلق شده، اکران، نقد و بررسی خواهد شد.
در این برنامه جمعی از استادان و هنرمندان قزوین در خصوص شخصیت، احوال و آثار استاد دلزنده به ایراد سخن خواهند پرداخت.تحلیل و بررسی یک اثر شاخص استاد دلزنده، اجرای موسیقی سنتی و تقدیر از این هنرمند پیشکسوت از دیگر بخش های مراسم می باشد.
همچنین نمایشگاهی از آثا مرتبط با دفاع مقدس و انقلاب اسلامی این هنرمند در نگارخانه مهر حوزه هنری دایر خواهد شد.
ابوالفضل دلزنده، از هنرمندان فعال در سه دهه اخیر می باشد که توانسته علاوه بر تربیت شاگردان فراوان و برپایی ده ها نمایشگاه انفرادی در نمایشگاه های گروهی نیز حضور یابد. وی طی سال های حماسه دفاع مقدس و به مناسبت های مختلف ده ها اثر به یادماندنی در بخش؛ پوستر، نقاشی، طراحی، نقاشی دیواری و… خلق کرده که به دلیل استقبال عمومی در گستره کشوری چاپ و پخش شده است.

 

منبع:  روابط عمومی حوزه هنری استان قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار