مركز توانبخشي جمعيت در قزوين ساخته مي‌شود
کد خبر: 101965
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
رئیس سازمان امداد و نجات کشور:
شاخص : رئیس سازمان امداد و نجات کشور گفت: در صورت تامین زمین، مرکز توانبخشی هلال احمر با ظرفیت ۵۰ تا ۱۰۰ تخت در قزوین ساخته می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، ناصر چرخساز در دیدار با استاندار قزوین در خصوص استقرار بالگرد در استان ها اظهار کرد: همه استان هایی که بالگرد دارند نسبت به تامین آشیانه اقدام کرده اند و اگر بخواهیم در قزوین هم شرایط استقرار مستمر بالگرد فراهم شود باید آشیانه ساخته شود.

رئیس سازمان امداد و نجات کشور بیان کرد: تملک زمین آشیانه باید در اختیار هلال احمر باشد تا در آینده دچار مشکل نشویم و اگر زمین در حاشیه فرودگاه فعلی هم باشد مورد قبول است.

این مسئول اعلام کرد: در صورت تامین زمین ۲ هکتاری مرکز توانبخشی هلال احمر با ظرفیت ۵۰ تا ۱۰۰ تخت در قزوین ساخته می شود.

چرخساز یادآورشد: یکی دیگر از مشکلات، تبدیل پایگاههای کانکس به ثابت است که در استان قزوین هم باید ۵ پایگاه از وضعیت کانکس به دائمی تبدیل شود که برای این کار آمادگی داریم.

وی در ادامه افزود: هزینه های اداره پایگاههای ثابت معادل ایجاد پایگاه‌هاست لذا از استاندار درخواست می کنیم در بخشی از تامین هزینه ها مشارکت کنند تا کارها تسریع شود.

همتی استاندار قزوین هم در این دیدار گفت: ساخت پایگاه بزرگ امدادی در آنجیلاق، استقرار دائم بالگرد در استان و راه اندازی پایگاه هلال احمر در رازمیان و کوهین از نیازهای اساسی استان است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار