سانحه رانندگی در قزوین مرگ مادر و فرزند را رقم زد+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 165664
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
افسر کشیک وقت سازمان آتش‌نشانی قزوين خبر داد
شاخص : افسر کشیک وقت سازمان آتش‌نشانی قزوين گفت: تصادف شدید خودروي پراید و تانکر نفت در جاده قدیم قزوین ـ رشت چهار مصدوم و 2 کشته برجای گذاشت.

حمیدرضا ململی افسر کشیک وقت سازمان آتش‌نشانی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: تصادف شدید خودروی پراید و تانکر نفت در جاده قدیم قزوین ـ رشت چهار مصدوم و ۲ کشته برجای گذاشت.

وی افزود: در پی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ در ساعت ۰۰:۴۹ دقیقه بامداد امروز یکشنبه ۱۳ خرداد ماه سال ۱۳۹۷ ، از تصادف شدید بین یک دستگاه خودروی پراید و تانکر نفتکش در جاده قدیم قزوین ـ رشت قبل از محمود آباد خبر داده شد که بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی قزوین آتش نشانان ایستگاه شماره سه مولوی و ۲ شهید بابایی را به محل حادثه رهسپار کرد.

ململی با اشاره به حضور آتش نشانان محمود آباد، عوامل اورژانس، هلال احمر، نیرو انتظامی و راهنمایی و رانندگی در محل حادثه افزود: در جریان این حادثه خودروی سواری پراید در مسیر حرکت به سمت قزوین با ۶ نفر سرنشین به شدت با قسمت عقب تانکر نفتکش برخورد کرده که منجر به خسارت شدید به خودروی پراید و برجای گذاشتن ۲ کشته و چهار مصدوم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تعداد پنج نفر از سرنشینان خودروی پراید قبل از رسیدن آتش نشانان قزوین توسط نیروهای عملیاتی حاضر در محل از خودرو خارج شده بودند افزود: آتش نشانان قزوین بلافاصله پس از رسیدن در صحنه حادثه و ایمن سازی محل؛ با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی نسبت به برش بدنه درهم پیچیده خودرو پراید و خارج کردن آخرین نفر محبوس شده از داخل خودرو اقدام کردند.

وی ادامه داد: براثر این حادثه رانندگی یک نفر خانم جوان و یک کودک حدود یک ماهه کشته شده و راننده آقا و سه سرنشین ردیف عقب خودرو ” ۲ کودک و یک خانم مسن” مصدوم و تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل حادثه شدند.

ململی در خاتمه افزود: نیروهای عملیاتی در ادامه نسبت به انتقال خودروی سانحه دیده به حاشیه کناری جاده و تحویل صحنه حادثه به عوامل انتظامی و پلیس راهنمایی اقدام کرده و پس از اطمینان کامل از ایمن سازی محل حادثه به ماموریت خود پایان دادند.

گفتنی است؛ علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی می‌باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار