مرگ کارگر میانسال در چاهک آسانسور+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155872
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱:۴۶
آتش‌نشانی قزوين خبر داد
شاخص : رئيس ايستگاه شماره چهار سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت: بی احتیاطی نصاب آسانسور در هنگام کار، سقوط و مرگ وی را در چاهک آسانسور به همراه داشت.

مرتضی جمالی رئیس ایستگاه شماره چهار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی اطلاع رسانی از مرکز فرماندهی اورژانس به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۱۷ و ۳۸ دقیقه روز پنج شنبه ۲۱ دی ماه سال ۱۳۹۶، از وقوع این حادثه در ناحیه مینودر قزوین خبر داده شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی قزوین بی درنگ آتش نشانان ایستگاه شماره چهار مینودر را به محل حادثه رهسپار کرد.

جمالی افزود: در جریان این حادثه کارگر ۲۹ ساله “نصاب آسانسور” در حال کار در طبقات فوقانی یک باب ساختمان چهار طبقه در حال احداث بوده که ناگهان به داخل چاهک آسانسور سقوط  می کند.

وی تصریح کرد: آتش نشانان پس از بررسی و ایمن سازی محل با رعایت اصول ایمنی خود را به فرد سقوط کرده در داخل چاهک آسانسور رسانده و با استفاده از تجهیزات نجات و برانکارد مخصوص این فرد را به سطح زمین منتقل کردند که متاسفانه مرگ وی توسط عوامل اورژانس پس از انجام معاینات اولیه تایید شد.

این مسئول با اشاره به این که علت بروز این حادثه  از سوی کارشناسان در حال بررسی است، ابراز داشت: آتش نشانان پس از دادن تذکرات ایمنی به ساکنان ساختمان به کار خود خاتمه داده و به ایستگاه آتش نشانی بازگشتند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار